Chelsea alistas karikasarjas napilt esiliigaklubi, Kepa tegi supertõrje ja ka suure prohmaka

Neljapäeval mängiti Inglismaal FA karikasarja kohtumisi. Chelsea alistas 1:0 Championshipis palliva Barnsley ja Southampton oli 2:0 üle Wolverhamptonist.

Esiliigaklubi Barnsley alustas kohtumist Chelsea vastu väga südikalt. Esimesel poolajal oli neil ka suurepärane võimalus kohtumist juhtima minna, kuid väravasse usaldatud maailma kalleim väravavaht Kepa tegi suurepärase tõrje. Chelsea esimesel poolajal väga häid võimalusi skoorimiseks ei omanud.

Teisel poolajal suutis Chelsea kontrarünnakust lõpuks mänguskoori avada. 64. minutil lükkas Abraham tühja väravasse Reece Jamesi äärelt tulnud söödu.

Kümme minutit enne lõpuvilet oli Barnsleyl suurepärane võimalus viigistamiseks. Kepa eksis karistuslöögist tulnud palli puhtaks löömisel ning vastaste mängija sai üritada lööki tühja väravasse. Halvimast päästis meeskonna Tammy Abraham, kes lõi palli peaga väravajoonelt ära.

Peatreener Tucheli jaoks oli see Chelsea eesotsas viies kohtumine ning hetkel saldoks neli võitu ja üks viik.

Teises kohtumises alistas Southampton 2:0 Wolverhamptoni. Skoori tegid Danny Ings ja Stuart Armstrong.