Jälgi meid

Jalgpall

Chelsea äärekaitsjad soovivad treenerivahetuse valguses klubist lahkuda

Marcos Alonso

Tundub, et Chelsea jaoks saab olema tegemist ühe igavesti raske suvega. Klubi peatreener Maurizio Sarri on juba Juventusesse lahkunud ning Londoni tolmu on jallgadelt pühkinud ka meeskonna suurim staar Eden Hazard.

Hädade nimekiri jätkub sellega, et kuulujuttude järgi soovivad klubi vahetada ka Marcos Alonso ning Davide Zappacosta.

Meeste soovi juur peitub treenerivahetuses, kuigi uue juhendaja nimi pole veel 100% selge. Hetkel tundub favoriidiks olevat Frank Lampard, kellega peaksid läbirääkimised juba käima.

28-aastane Alonso on meeskonnas veetnud 3 hooaega ning tema praegune leping klubiga lõpeb 2023. aastal. Zappacostal, kes Chelsea eest on platsile saanud sama tihti kui kuuvarjutus, on lepingut alles veel 2 aastat.

Klubi olukorda ei tee kergemaks ka see, et hetkel veetakse vägikaigast ka UEFA-ga, kes neile kaheks üleminekuaknaks mängijateostu keeldu soovib rakendada. Kas see sel suvel juba teoks saab, on vara veel öelda, sest klubi on UEFA otsused igas võimalikus instantsis edasi kaevanud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds