Cagliari saavutas thrillermängus üleminuti väravast Sampdoria vastu 4-3 võidu

Ragnar Klavan ning tema koduklubi võõrustasid eile hilisõhtul Sampdoriat ning võtsid magusa 4-3 võidu. Nüüd ei ole eestlase meeskond kaotusekibedust pidanud tundma juba tervelt 12 mängu järjest.

Kohtuminse esimene pool oli väga võitluslik ning pigem tekkis enam võimalusi Cagliaril, kuid neid ei õnnestunud tulemuseks realiseerida. Hoopis külalismeeskond oli see, kes 38. minutil penaltist ette läksid.

Tõeline tulevärk algas, aga alles teisel poolajal kui Sampdoria 52. minutil ka teise ära lõid. Võõrustajad ei jäänud kauaks ootele ning nende suurim staar Radja Nainggolan lõi 69. ühte tagasi. Siiski taastasid külalised juba järgmisel minutil kaheväravalise eduseisu. Cagliari meeskonna hooaja suurim väravatemasin Joao Pedrole see, aga ei istunud ning mees vormistas vastavalt 74. ning 76. minutil ise 2 tükki ära ning seis oligi viigis.

Viimased minutid tõmbas Sampdoria täiesti kaitsesse ära, et endale väärtuslik viigipunkt kindlustada, kuid 3. minutil suutis vahetusest mängu sekkunud Alberto Cerri siiski Cagliari poolelt ka neljanda ära lüüa ning järjekordsed 3-punkti olid Cagliari jaoks tõeks saanud.

Ragnar Klavan tegi kaasta kogu kohtumise. Võiduga tõusis eestlase koduklbi liigatabelis 28-punktiga 4. kohale. Vaata kohtumise kõrghetki siit: