Jälgi meid

Jalgpall

Endine Gareth Bale`i meeskonnakaaslane: Oleks kõigile hea kui ta naaseks Inglismaa Kõrgliigasse

Gareth Bale
Foto: Jose Breton/NurPhoto via Getty Images

Gareth Bale`i endine meeskonnakaaslane Dimitar Berbatov kutsub meest üles Hispaaniast lahkuma ning tagasi Inglismaa Kõrgliigasse tulema.

Endine Bulgaaria koondise ründaja Berbatov ning Bale mängisid Tottenhamis koos 1 aasta, pärast lahkus esimene Manchester Unitedisse. Bale siirdus Hispaaniasse 5 aastat hiljem.

Bale on Hispaanias näidanud korralike numbreid, kuid sellegipoolest kritiseeritakse meest igal tehtud sammul. Talle on ette heidetud nii keeleoskamatust, oskusi, isetesemist ning hulka vigastusi.

Berbatovi arvates peaks uelslane tõsiselt kaaluma Real Madridist lahkumisele:

“Kuulujutud, et Gareth Bale liitub taas Inglismaa Kõrgliigaga on suurepärased ning tuleksid kasuks mõlemale poolele. Bale`süüdistatakse Hispaanias kõikides võimalikes probleemides ning see ei ole aus. Ta mängib hästi, kuid ikkagi on just tema meeskonna kehvades esitustes süüdi”.

Just hiljuti avaldas Real Madridi endine peatreener Carlo Ancelotti, et tema lahkumise põhjuseks oli just nimelt Gareth Bale`i soovimatus vastastele palli sööta. Ka Zinédine Zidane olevat klubist lahkunud, sest talle olevat lubatud, et 2018. suvel müüakse mees maha, kuid klubi president pani sellele käe ette.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds