Benzema eksis penaltil ja Real Madrid kaotas punkte

Real Madrid kaotas esmakordselt sel hooajal punkte, kui koduväljakul mängiti 1:1 viiki Osasunaga.

Vinicius Junior viis võõrustajad avapoolaja lõpus juhtima. Noore brasiillase jaoks oli see hooaja viies tabamus.

Külalismeeskond suutis vastata kohe teise poolaja alguses, kui täpne oli kogenud Kike Garcia.

Kohtumise viimasel veerandtunnil määrati Madridi klubi kasuks penalti ning Osasuna mängija teenis ka punase kaardi. Penaltit lööma läinud Karim Benzema põrutas aga palli otse vastu latti. Minutid hiljem sahistas prantslane vastaste väravavõrku, kuid VAR fikseeris suluseisu.

Vähemuses pallinud Osasuna pidas Real Madridi turmtulele vastu ning kohtumine lõppes skooriga 1:1

Real Madrid langes antud tulemusega tabelis teisele kohale, sest Barcelona oli samas voorus võidukas ning edastab suurt rivaali tänu paremale väravatevahele.