Jälgi meid

Jalgpall

Benfica lükkas jutud oma imelapse lahkumisest tagasi

Joao Felix

Benfica lükkas eile õhtul ümber jutud nagu nende staarmängija Joao Felix oleks kohe-kohe Atletico Madridiga käsi löömas.

Erinevad Hispaania ajalehed väitsid eile, et tehing on põhimõtteliselt tehtud ning, et Madridi klubi teatab mõne tunni jooksul oma ajaloo suurimast ostust. Väidetavalt peaks väljaostu summa küünfima 120 miljoni Euro peale.

Seda siiski ei juhtunud ning Benfica andis avalduses meediale hoopis mõista, et midagi kindlat pole kokku lepitud ning, et läbirääkimised alles käivad.

Joao Felix lõi käesoleval hooajal klubi eest 20 väravat ning kerkis esimest korda suurema jalgpalliavalikkuse ette pärast oma kübaratrikki Eintracht Frankfurti vastu. Meest on juba nimetatud ka Portugali uueks Cristiano Ronaldoks.

Atletico cajab hädasti uut staarmängijat, sest nende viimase viie hooaja suurim skooritegija Antoine Griezmann liitub sel suvel kõikide eelduste kohaselt FC Barcelonaga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds