Belgia kaotas viimases kontrollkohtumises Egiptusele

Belgia jalgpallikoondis kaotas viimases kontrollkohtumises enne MM-i 1:2 Egiptusele.

Egiptus asus kohtumist juhtima 33. mänguminutil, kui Nantese mängumees Mostafa Mohamed napsas palli ootamatult Belgia mängijatelt ja lõi palli kindlalt alla nurka.

Teise poolaja alguses suurendas Egiptuse eduseisu Trezeguet, kes kasutas kindlalt ära üks ühele olukorra väravavahiga. Suurepärase söödu kaitseliini taha andis Mo Salah.

Belgia tuli tagasi mängu 76. minutil. Carrasco andis äärelt terava söödu ning Openda realiseeris kindlalt.

Järelejäänud aja jooksul kumbki meeskond enam sihile ei jõudnud ning Belgia suundub MM-ile 1:2 kaotuse pealt.

Belgia alagrupikaaslasteks MM-il on Kanada, Maroko ja Horvaatia.