Jälgi meid

Jalgpall

Barcelona väravavahi arvates tegi klubi kõik enesest oleneva, et Neymar tagasi meeskonda tuua

FC Barcelona üritas sel suvel meeleheitlikult, kaks aastat varem klubist lahkunud, Neymari tagasi Camp Noule tuua, kuid edutult. PSG lükkas kõik Hispaania hiiu pakkumised tagasi ning brasiillane jäi Pariisi.

Barcelona väravavaht Marc-Andre ter Stegen avaldas hiljutises intervjuus üleminekusaaga tagamaid:

“Neymar on imeline mängija. Ta veetis meiega mitu head aastat ning otsustas viimaks muutuste kasuks. Nüüd on raske seda tagurpidi pöörata – klubi tegi kõik, et ta saaks Barcelonas uue võimaluse, kuid see ei õnnestunud. Sellegipoolest on meie meeskonnas maailma parimad mängijad ning moodustame suurepärase koosluse.”

“Mitte kunagi ei ole lihtne hooaega alustada raske vastase vastu ning seda võõrsil väljakul. Meil oli küll võimalus oma esimene mäng võita, kuid see ei õnnestunud. Peame minema edasi ning mitte laskma sellel ennast painata, vaid mõtlema oma mängule ning selle paremale tasemele viima,” ütles mees kommeteerimaks Barcelona ebaõnnestunud hooaja algust.

Barcelona kohtub La Ligas laupäeval Valenciaga ning pärast seda sõidetakse UEFA Meistrite Liiga raames külla Dortmundi Borussiale.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds