Jälgi meid

Jalgpall

Barcelona pani finantskrahhi hirmus müüki kõik peale kolme mängija

griezmann

Inglismaa väljaande The Sun sõnul on FC Barcelona valmis maha müüma ükskõik kelle oma mängijatest välja arvatud Lionel Messi, Frenkie de Jongi ning Marc-Andre ter Stegeni.

Väidetavalt on Hispaania gigangi aastane palgaeelarve lausa 550 miljonit Naelsterlingut ning nüüd üritatakse seda meeleheitlikult vähendada, et finantskrahhist pääseda. Väidetavalt läbi aegade maailma jalgpalli suurimat palgakulu üritatakse leevendada selliste staaride nagu Luis Suarez, Antoine Griezmanni ning Gerard Pique müügiga. Griezmann liitus kusjuures klubiga alles eelmise suvel.

Väljaande sõnul tegi klubi juhtkond endale 2019. aasta suvisel üleminekuaknal tõsiselt liiga. Suured summad kulutati nii Griezmanni kui de Jongi hankimisele. Just viimase mehe hankimisega olla endale kõige suurem pinge peale pandud.

Barcelona on ennast nüüd sundseisu mänginud, kus tuleb kõige halvemal võimalikul ajal, hakata mehi rahaks tegema. Koroonaviiruse pandeemia on andnud maailma jalgpalliturule tõsise löögi ning arvata on, et enamikest mängijatest tuleb kahjumiga loobuda.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds