Jälgi meid

Jalgpall

Barcelona on huvitatud Arsenali tähtmängija värbamisest

FC Barcelona olla valmis oma ridu uue ründajaga täiendama, kirjutab SkySports. Seekord on sihikul Arsenali staarründaja Pierre-Emerick Aubameyang.

Mees pole veel oma praeguse klubiga lepingupikendust sõlminud ning arvata on, et pärast Euroopa Liigast väljakukkumist, on tal veelgi vähem motivatsiooni seda teha. Kui uut kontrahti ei sünni, on Arsenal tõenäoliselt sunnitud mehe suvel rahaks tegema.

Arsenal on viimastel aastatel üsnagi mannetult esinenud ning arvatakse, et Barcelona võimalused tiitleid koju tuua, on märkimisväärseks kaalukeeleks aitamaks Gaboni jalgpalluril oma tuleviku suhtes uut otsust teha.

Väidetavalt olla Arsenali rahaline seis samuti 27 miljoni Naelsterlingu suuruses augus seega suvel on vaja pigem müüa kui osta.

Pierre-Emerick Aubameyang on üks vähestest meestest, kes Arsenali ridades viimastel aastatel hiilanud on. Käesoleval hooajal on mees enda nimele kirjutanud juba 17 Inglismaa Kõrgliiga väravat.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 30 seconds