Jälgi meid

Jalgpall

Aubameyang soovib väidetavalt tagasi Barcelonasse ja on juba ühendust võtnud peatreener Xaviga

Barcelona oli sunnitud finantsilistel põhjustel suvel loobuma Pierre-Emerick Aubameyangi teenetest ning Gaboni koondislane liitus Londoni Chelseaga. Mitmed allikad väidavad, et nüüd teeb mängija kõik, et siirduda tagasi endise koduklubi juurde.

Aubameyang liitus Barcelonaga eelmise aasta jaanuaris ning jõudis lühikese aja jooksul olla väga resultatiivne. Finantsilistel põhjustel otsustas klubi juhtkond ründaja siiski suvel Chelseale müüa, et teenida tehinguga 12 miljonit eurot.

Chelseas ei ole ründaja hooaeg aga üldse õnnestunud ning mängija ei ole ka ise Londoni klubi elu-oluga rahul. Samuti on Aubameyang langenud välja peatreener Potteri soosingust ning klubi hankis uue ründaja Joao Felixi näol.

Mitmed väljaanded väidavad, et Aubameyang soovib veel sel hooajal naasta Barcelona ridadesse ning on ühendust võtnud ka Kataloonia klubi peatreeneri Xaviga.

Aubameyangi naasmine Barcelona juurde ei tundugi päris võimatu, sest Memphis Depayd seostatakse Atletico Madridiga.

Sellise stsenaariumi käikuminekuks peab klappima mitmeid asju – Aubameyang peab nõustuma palgakärpega, Chelsea peab andma oma nõusoleku ning tõenäoliselt peab ka Depay olema nõus Atleticosse lahkumisega.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds