Atletico Madrid kaotas taas punkte ning Hispaania liiga esikolmik mahub kolme punkte sisse

Hispaania kõrgliigas kaotas punkte liiga esimene meeskond Atletico Madrid. Kohtumises Real Betisiga ei suudetud enamat 1:1 viigist.

Kohtumine algas Atletico jaoks suurepäraselt, kui juba viiendal minutil suutis Yannick Carraso ära kasutada vastaste segaduse karistusalas ning lükkas palli tühja väravasse.

Eduseisu Madridi klubile kauaks ei jätkunud, sest juba 20. mänguminutil sooritas täpse lähilöögi Cristian Tello ning viigistas mänguseisu.

Teise poolaja alguses sai Atletico poolt vigastada Joao Felix ning Portugali mängumehe jaoks sai sellega kohtumine ka lõppenuks.

Kuigi Atletico Madrid oli enne kohtumist kohtumise favoriit, siis neil tuleb viigiga rahul olla. Nimelt oli teisel poolajal Betisil väga palju häid võimalusi kohtumist juhtima minna, kuid Atletico väravavaht Jan Oblak tegi mitu suurepärast tõrjet.

Hispaania liiga kolm esimest meeskonda mahuvad nüüd kolme punkti sisse – Atletico Madrid 67 punkti, Real Madrid 66 punkti ja Barcelona 65 punkti.