Atletico Madrid kaotas järjekordselt punkte ning tabeliseis muutus veelgi tasavägisemaks

Hispaania kõrgliigas kaotas tabeli esimene meeskond Atletico Madrid võõrsil 1:2 Athletic Bilbaole.

Kohtumise esimene värav löödi juba 8. mänguminutil, kui kodumeeskond Bilbao asus Alejandro Berengueri tabamusest kohtumist 1:0 juhtima.

Järgmist väravat tuli oodata enam kui 60 minutit. Atletico Madrid viigistas 77. minutil Stefan Savici väravast.

Viimane sõna jäi siiski kodumeeskonnale – neli minutit enne normaalaja lõppu sahistas võrku Inigo Martinez.

Atletico Madrid on nüüd 33 mänguvooruga kogunud 73 punkti. Real Madrid ja ühe vooru vähem pidanud Barcelona on vaid kahe punkti kaugusel.

Juba ülejärgmises voorus kohtuvad Barcelona ja Atletico Madrid omavahel.