Atalanta muinasjutt Meistrite Liigas lõppes kõige valusamal moel

Meistrite Liiga esimene poolfinalist on PSG, kes alistas ülidramaatilises kohtumises 2:1 Atalanta.

Kohtumine algas Prantsusmaa klubile kohutavalt. Neymar luhtas sajaprotsendilisi väravavõimalusi ning kõige tipuks asus Atalanta Pasalici väravast 27. mänguminutil juhtima.

Ülejäänud aeg esimesest poolajast ja teise poolaja algusest kulges kergel PSG diktreerimisel, kuid midagi märkimisväärset platsil ei juhtunud. Seejärel tegi PSG peatreener mõned taktikalised muudatused ja vahetused. Platsile toodi Mbappe, Paredes ja Draxler.

Favoriidi mängupilt elavnes koheselt ning ohtlikud olukorrad hakkasid tekkima. Väravani jõuti alles 90. minutil, kui täpne oli Marquinhos. Kõigest kolm minutit hiljem lisas teise värava vahetusest sekkunud Choupo-Moting ehk Itaalia meeskonna teekond Meistrite Liigas lõppes sõna otseses mõttes viimasel minutil. Kohtumise lõppskoor 2:1.

PSG läheb poolfinaalis vastamisi AtleticoMadridi ja RB Leipzigi kohtumise võitjaga.