Aston Villa kaotas eduseisust neljanda liiga klubile ja langes karikasarjas konkurentsist

Inglismaa karikasarjas kaotas Aston Villa neljanda liiga klubile Stevenage 1:2. Seejuures juhtis kõrgliigaklubi veel viis minutit enne normaalaja lõppu.

Favoriit Aston Villa asus kohtumist juhtima 33. mänguminutil, kui täpne oli Morgan Sanson.

Stevenage lõpuspurt algas 85. minutil, kui Aston Villa mängumees Leander Dendocker käkerdas palliga, tõmbas karistusalas vastase maha ning teenis punase kaardi. Määratud penalti realiseeris Jamie Reid.

League Two meeskond sai väravast indu juurde ning vaid loetud minutid hiljem kõmmutas Dean Campbell korraliku kuuli värava alla paremasse nurka ning Aston Villa väravavaht Robin Olsen oli võimetu.

Stevenage peatreener Steve Evans peale ajaloolist võitu:”Mul on lapselapsed Joseph, James ja Mimi. Nad kuulevad sellest kõigest järgnevate aastate jooksul väga palju.”