Jälgi meid

Jalgpall

Asjad hapud: Atletico Madrid süüdistab Antoine Griezmanni klubi vastu asutuse puudumises

Antoine Griezmann

Atletico Madrid andis eile õhtul, vastuseks Barcelona presidendi Josep Maria Bartomeu sõnavõtule Griezmanni kohta, välja pressiteate. Bartomeu tunnistas, et huvi prantslase vastu on olemas ning, et Neymari klubisse toomine tundub üpriski ebatõenäoline.

Atletico Madrid andis oma avalduses mõista, et ootab Griezmanni naasmist uue hooaja eelsele ettevalmistusele sel pühapeval.

Lisaks sellele kritiseeriti Barcelonat viisi eest, kuidas prantslast enda juurde ära üritati meelitada, väites juba märtsis, et mehega on kokkuleppele jõutud.

Madridi klubi sõnul on nii Griezmann kui Barcelona näidanud oma tegevusega välja austuse puudumist Atletico ning selle fännide vastu.

Erinevalt Barcelonast on Diego Simeone oma suure tõenäosusega lahkuvale staarile juba ka asendaja leidnud. Seda 113 miljoni Naelsterlingu eest klubisse toodud Joao Felixi näol, kellele anti ka klubi eelmise talismani särginumber.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds