Jälgi meid

Jalgpall

AS Roma on asunud jahtima koos Messiga Copa America Kuldse Saapa ära jaganud colombialast

AS Romat üles ehitama asunud Jose Mourinho on võtnud sihikule Portos mängivat Colombia koondislase Luis Diazi, kes oli tänavuse suve Copa America üks silmapaistvamatest mängijatest.

24-aastane Diaz oli koos Lionel Messiga Lõuna-Ameerika meistrivõistluste parim väravakütt ning neli tabamust viisid ta ka turniiri sümboolsesse koosseisu. Tema poolt Brasiilia vastu löödud värav jääb kindlasti selle aasta ilusaimate tabamuste sekka.

Peamiselt vasaku ääreründajana tegutsev mängumees on Portos veetnud kaks hooaega. Tal on klubi eest 97 mänguga kirjas 25 väravat ja 13 väravasöötu.

Colombia meedia sõnul on Diazi hinnaks kujunemas 25 miljonit eurot, millele võivad lisanduda veel boonused.

Roma on sel suvel uute mängijate peale seni hakkama pannud veidi üle 27 miljoni. 11,5 miljonit läks uueks väravavahiks toodud Rui Patricio peale ning kokku 15,75 miljonit tuli välja käia, et teha püsivad lepingud eelmisel hooajal laenul olnud Roger Ibanezi ja Bryan Reynoldsiga, kes mõlemad kaitsemängijad.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds