Arsenal näitas uustulnukale koha kindlalt kätte, uued täiendused sõiduvees

Premier League´i avamatšis kohtusid kõrgliigasse tõusnud Fulham ning eelmise aasta kaheksas meeskond Arsenal.

Ootustele vastavalt domineeris kohtumist Londoni klubi. Hooaja esimest väravat ei tulnud ka kaua oodata – juba kaheksandal minutil sahistas võrku väravaesises segaduses Alexandre Lacazette. Arsenalil oli veel avapoolajal rohkelt võimalusi eduseisu suurendada, kuid puhkepausile mindi ikkagi seisul 0:1.

Kohe teise poolaja alguses kombineerisid värava Arsenali kaks uut mängumeest. Willian andis nurgalöögi ning keskkaitsja Gabriel lükkas selle peaga väravasse. Kümmekond minutit hiljem andis Willian taas resultatiivse söödu ja seekord sai värava enda nimele täpse löögi sooritanud Aubameyang.

Peale 0:3 kaotusseisu jäämist andis Fulhami peatreener võimaluse ka mängu pingilt alustanud ründavatele mängijatele, kuid vahetusmängijad ei suutnud Arsenali kaitset lahti muukida ning Londoni klubi kirjutas tabelisse 3:0 võidu.

Arsenal läheb järgmises voorus vastamisi West Hamiga, Fulham loodab punktiarve avada Leedsi vastu.