Jälgi meid

Jalgpall

Antoine Griezmann liitub PSG-ga, Cavani võtab ette vastupidise teekoona?

Välismaa meedia sahinate kohaselt on Antoine Griezmann jõudnud PSG-ga kokkuleppele, et esindab alates järgmisest hooajast just nende värve.

Prantsusmaa koondise ründaja andis mõned nädalad tagasi teada, et kuigi sõlmis Atletico Madridiga uue kontrahti alles eelmisel aastal, siis on ta otsustanud klubist lahkuda, sest soovib uusi väljakutseid. Siis räägiti küll üpriski kindlas kõneviisis FC Barcelonasse siirdumisest, kuid nüüd tundub, et asjad on muutunud.

Oma suurimast staarist ilma jääv Atletico on samuti asendust otsima hakanud ning juttude järgi olevat pilgud pööratud, siiani just PSG-s pallinud, Edison Cavani poole. Uruguilasele on Atleticosse siirdumine apatiitne ning just tema võib olla sillaks, et ka Griezmanni tehing läbi läheks.

Antoine Griezmann on Atletiocot esindanud 180-s La Liga kohtumises ning löönud nende jooksul 94 väravat. 2018. aasta suvel tuli mees Prantsusmaa koondisega maailmameistriks.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds