Jälgi meid

Jalgpall

Ambitsioonikas plaan: Inglismaa esiliigaklubi loodab Mesut Özili endale meelitada

Mesut Özil visati möödunud kuu lõpus Fenerbahce meeskonnast välja ja näib, et maailmameistrit ootab ees järjekordne klubivahetus. Tema endale saamisest unistab ka Inglismaa esiliigaklubi Hull City.

Hull, kes on Championshipi edetabelis 20. kohal, sai endale jaanuaris türklasest omaniku Acun Ilicali ja just tema ambitsiooniks olevat Özili hankimine.

Ilicali loodab Hulli viia tagasi Premier League’i, kus viimati mängiti hooajal 2016/17. Kukkumine sealt on karm olnud ja mullu oli meeskonna näol tegu isegi League One’i satsiga.

Sama suureks võib pidada ka Özili kukkumist jalgpallimaailma tipust. Ta tegi Arsenali värvides oma Premier League karjäärile väga eduka alguse ja tänase päevani on tema nimel liiga rekord järjestikustes mängudes jagatud väravasöötude osas (7), aga Londonis arvati ta lõpuks täielikult koosseisust välja. Sellele järgnes eelmise aasta talvel üleminek Fenerbahcesse.

33-aastane mängujuht on tänavu Türgis täitsa edukalt toimetanud, võttes 22 liigamänguga enda nimele kaheksa väravat ja kaks väravasöötu, aga hiljuti teatas Fenerbahce ootamatult, et meeskonna kapten on koos teise endise Premier League’i mehe Ozan Tufaniga satsist kõrvaldatud.

Väidetavalt kuulub Ilicali ambitsioonikate plaanide sekka ka Galatasaray’d esindava endise Liverpooli mehe Ryan Babeli hankimine.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds