Jälgi meid

Jalgpall

Allikas: James Rodriguez on lähedal Itaalia klubiga lepingu sõlmimisele

James Rodriguez2

Kuigi Müncheni Bayern ei kasutanud James Rodriguezi laenulepingusse kirjutatud klauslit meest soovi korral lõplikult klubi liikmeks vormistada, siis kõikide märkide kohaselt puudub Kolumbia koondislasel koht ka Zinedine Zidane`i tüüritud meeskonnas. Raportite järgi võib mehe järgmine tööandja tulla hoopis Serie A-st ning seda Napoli näol.

Nädalavahetusel andis Napoli linna raadiokanal mõista, et klubid on omavahel juba mehe üleminekus kokkuleppe saavutanud ning edasine olla vaid vormistamise küsimus. Nagu Bayerni puhulgi, peaks tegemist olema algselt laenulepinguga, kuid hilisema ostuvõimaluse asemel olla lepingusse kirjutatud hoopisi ostukohustus hooaja lõpus.

Laenu eest maksaks Napoli Real Madridile 10 ning hooaja lõpus veel 30-40 miljonit Eurot tehingu täideviimiseks 2020. aasta suvel. Allika sõnul on mees oma personaalsed tingimused juba Napoliga selgeks rääkinud ning peaks hakkama teenima ligikaudu 13 miljoni Euro suurust aastapalka.

Napolis ootaks Rodriguezt ees juba temale vägagi tuttav peatreener Carlo Ancelotti, kes juhendas teda ka eelnevalt Real Madridi ning Müncheni Bayerni päevilt.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds