Jälgi meid

Jalgpall

Allikas: Atletico Madrid ei usu enam, et neil avaneb võimalus James Rodriguez endale saada

james rodriguez

Hispaania väljaanne Marca väidab, et Atletico Madridi juhtkond on üsna pessimistlik, et neil õnnestub James Rodriguez Real Madridist endale soetada.

Kolumbialane sooviks küll Madridi naasmist ning oleks rahul ka klubivahetusega, kuid üleminek on kõike muud kui lähedal.

Atletico juhtkond on lootnud, et läbirääkimised jätkuvad sujuvalt, kuid selle asemel pole teiselt poolt ühtegi sammu vastu tuldud ning kokkuleppele jõudmine tundub praegusel hetkel äärmiselt ebatõenäoline.

Real Madridi peatreeneril Zinedine Zidane`l pole küll plaani mehele erilist mänguaega pakkuda, kuid võimaluse korral ei müüks prantslane teda ka ühele oma põhirivaalile. Väidetavalt eelistataks ta, et mees siirduks hoopiski Napolisse.

Juhud, kus Madridi klubid on üksteisele mängijaid müünud, on teoks saanud üpriski harva. Mis käesoleva ülemineku veelgi ebatõenäolisemaks teeb, on fakt, et Atletico andis viimases omavahelises kohtumises New Jerseys korraliku ketuka. Mäng võideti 7-3.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds