Jälgi meid

Jalgpall

44 pealelöögiga üks värav: Lionel Messi on Euroopa tippliigade halvimate realiseerijate seas

Lionel Messi elu uue klubiga uues liigas on läinud üle kivide ja kändude ning seetõttu leiab Argentina superstaar end Euroopa tippliigade halvimate võimaluste realiseerijate seast.

Messi on PSG eest Ligue 1’s platsil käinud 12 kohtumises ja tal on õnnestunud lüüa vaid üks värav. Seda 44 pealelöögiga ning kõikide tippliigade peale on vähemalt ühe väravani jõudnud mängijate seas temast halvemat finišeerimist näidanud ainult Manchester City kaitsja Joao Cancelo, kellel üks tabamus kirjas 46 löögiga.

Seitsmekordne Ballon d’Ori võitja on harjunud olema parim, aga ta selles edetabelis üks halvimatest rohkem kui tuhande mängija seas. Täpsemalt on sel hooajal Euroopa viies tippliigas vähemalt ühe väravani jõudnud 1057 mängijat.

Messi on üks tippliigade enim väravaraame kolistanud mängumeestest ning ta on Ligue 1’s oma 44-st üritusest ainult 12 raamide vahele saanud.

Meistrite liigas on küll Messi tänavu jätkuvalt olnud vanal heal tasemel. Ta lõi alagrupiturniiril viie mänguga viis väravat ning sai need kätte 15 löögiüritusega.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds