38-aastane La Liga klubi legend sai kirja oma esimese kübaratriki ning seda kõigest 20 minuti jooksul

Joaquín

Eilses La Liga kohtumises Real Betisi ning Athletic Bilbao vahelises kohtumises sai viimase meeskonna 38-aastane juba ikooni staatuses olev Joaquín kirja kübaratriki.

Tegemist oli mehe jaoks karjääri esimese kübaratrikiga ning asjale lisab vürtsi fakt, et ta suutis selle korda saada 20-minuti jooksul. Lisaks sai mehest ka liiga vanim mees, kes ühes mängus kolme väravani jõudnud on.

Joaquín liitus Betisiga 2000. aastal, kuid on alles nüüd tõusnud oma elu parimasse vormi ja on statistika järgi mängimas paremat mängu kui kunagi varem. Mees on löönud sel hooajal kokku juba 6 väravat, mis on kõigest 3 tabamuse kaugusel tema ühe hooajal kirja saadud tabamuste rekordist. Mehe praegune parim tulemus pärineb hooajast 2002-2003.

Kuigi Athletic Bilbao suutis kaks väravat tagasi lüüa, siis Betis võitis selle mängu 3-2 ning tõusis liigatabelis 11. kohale.