Jälgi meid

Ennustusvihjed

WRC Ralli Monte Carlo ennustusvihjed

WRC uus hooaeg saab alguse! Traditsiooniliselt sõidetakse esimene etapp Monte Carlos. Stardinimekirjas on 10 WRC-sarjas võistlevat rallimeest – Toyota on esindatud nelja autoga, Hyundai ja Ford kolme autoga.


WRC ralli Monte Carlo etapp.
Neljapäev-pühapäev, 23 – 26. jaanuar, 2020
Esimene katse algab: 21:38
Ülekanne: Kanal 2, WRC ametlik tasuline kanal

Ennustusvihjed
Thierry Neuville võit (3.75 @ Coolbet)
Ott Tänak 2. või 3. koht (1.97 @ Coolbet)
 K.Rovanperä TOP6 – EI  (2.39 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Kokku sõidetakse 16 kiiruskatset kogupikkusega 304km. Nagu rallisõbrad teavad, siis on rajaolud Prantsusmaa territooriumil kulgevatel teedel äärmiselt mitmekesised ning ilm võib korralikult kaarte segada. Plusskraadid vahelduvad miinuskraadidega ning tingimused võivad olla lumised, jäised või midagi nende kahe vahel. Samuti lisavad vürtsi kiiruskatsed pimedas.

Varasemalt on Monte Carlo etappi valitsenud prantslased. Sebastien Loebil ja Sebastien Ogieril on mõlemal kirjas Monte Carlost seitse võitu. Ogier on need teeninud just viimasel kümnendil ning hetkel on Ogier võitnud lausa 6 kodumaa rallit järjest!

Kes võidab ralli? Ilma pikema jututa võib favoriidiks nimetada Sebastien Ogieri. Mees, kes on võitnud viimased kuus Monte Carlo rallit ei saagi olla midagi vähemat, kui suurim favoriit. Samuti näitas prantslane kiireimat aega testikatsel.

Parim panus võitjale võiks aga olla valik Thierry Neuville võidule. Belglase võidu korral on võimalik raha tagasi teenida enam kui kolmekordselt. Eelmisel aastal kaotas Neuville Ogierile vaid 2.2 sekundit! Arvestades fakti, et Thierry jätkab endale tuttava Hyundai autoga ning Ogier stardib enda jaoks uue Toyota masinaga, siis on belglasel kindlasti võimekus prantslase pikk võiduseeria lõpetada.

Kuidas läheb Ott Tänakul? Viimasel kolmel aastal on eestlane jõudnud Monte Carlos poodiumile. Saagiks on langenud kaks kolmandat kohta ning üks teine koht. Võiks ennustada, et sarnane muster jätkub ning Ott saavutab taaskord 2. või 3. tulemuse. Kindlasti on Tänak võimeline ka etapivõidu peale sõitma, kuid nii Ogieril kui ka Neuvillel tundub olevat siiski väike eelis.

Testikatse tulemuste järgi ei saa küll põhjapanevaid järeldusi teha, kuid see ei ole juhus, et eesotsast leiame just need mehed, kes tõenäoliselt ka etapivõidu nimel võistlema hakkavad – Ogier, Neuville, Tänak ja Evans. Kui võrrelda meeste masinaid, kiirust ja eelmiste aastate tulemust, on samuti kõige loogilisemaks tulemuseks 2-3 koht.

Mida suudab uustulnuk Kalle Rovanperä? Noor soomlane on tõestanud, et kiirust jätkub sellel mehel tohutult. Siiski esimene hooaeg WRC sarjas ning kohe algatuseks väga keeruline Monte Carlo etapp võib osutuda noormehe jaoks äärmiselt suureks väljakutseks.

Seega esimesel etapil me Rovanperäle veel kõige kõrgemaid kohti ei ennustaks ja soovitame valikut, et Rovanperä ei jõua esikuuikusse. Ogier, Neuville, Tänak, Evans, Loeb, Suninen, Lappi – kõik need mehed peaksid olema suutelised sarja noorima sõitja alistama. Monte Carlo on ikka suuresti etapp, kus edu toovad õiged taktikalised käigud ja otsused, kogemused. Testikatse lõpetas Kalle seitsmendana.

Meie valikud:

  • Thierry Neuville võit (3.75 @ Coolbet)
  • Ott Tänak 2. või 3. koht (1.97 @ Coolbet)
  • Kalle Rovanperä jääb esikuuikust välja (2.39 @ Coolbet)

Tee oma ennustus ja kasuta selleks coolbeti eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 75€.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.  

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds