Jälgi meid

Ennustusvihjed

Wales vs. Eesti ennustusvihjed

Eesti jalgpallikoondis lõpetab seekordse mängudeakna võõrsilkohtumisega Walesi vastu, kelle eest Gareth Bale äsja hiilanud kübaratrikiga. Kas Real Madridi täht lõi kõik oma väravad Valgevene vastu ära või jättis midagi ka meie jaoks?


Wales vs. Eesti

Kolmapäev 8. September 2021
Algab: 21.45
Ülekanne: ETV2

Mõlemad löövad värava (2,85 @ Coolbet)

Eesti +2 Aasia händikäp (1,85 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Mõlemad varasemad vastasseisud on lõppenud Walesi võiduga, koguskooriks 3:1.
  • Wales oli kolm mängu ilma väravata, enne kui valgevenelaste vastu 3:2 võiduni jõuti.
  • Eesti läheb mängule kahe järjestikuse võõrsilvõidu pealt, mõlemad Leedu ja Soome alistati 1:0.

Bale osutus Valgevene vastu waleslaste jaoks tõeliseks päästeingliks, sest võiduta jäämine olnuks valus hoop meeskonna MM-ile pääsemise lootustele.

Draakonid on kahel järjestikusel EM-finaalturniiril osalenud ja 2016. aastal jõuti isegi poolfinaali välja, aga meeskonna viimane ja ainus MM-il käik jääb aastasse 1958.

Paljudel supertähtedel jäigi karjääri peale maailmameistrivõistlustel mängimata ja Bale üritab kindlasti anda endast kõik selleks, et ta ei liituks klubiga, kus sellised tegijad nagu Ian Rush ja Ryan Giggs.

Alagrupis ei konkureeri kindlasti mitte keegi Belgiaga võidu peale, aga Walesi ja Tšehhi vahel peaks tulema äge võitlus teise koha nimel, mis viib edasi play-offi. Sinna jõuab arvatavasti meeskond, kes meile ja Valgevenele kõige vähem punkte ära annab.

Sinisärkide jaoks on käimasolev valikturniir olnud hea õpituba. Kõik tulemused on seni koledad olnud, ent vähemalt oleme saanud rõõmustada väravate löömise üle, mis vahepeal tundus helesinise unistusena.

Kui nüüd ainult lõppeks veel kaitse kärisemine. Väike edusamm sai nädalavahetusel sellega tehtud, kui Põhja-Iirimaale vaid üks värav ära anti ning seegi oli paras imelöök. Walesi võimaluste limiteerimine saab aga kindlasti palju raskem olema.

Esimene panus – Mõlemad löövad värava. See panus on valiktsüklis võitnud seni iga Eesti mängu puhul ning isegi paar suur kala ei ole suutnud meid kuivale jätta. Wales on kohtumise suurfavoriit ja tõenäoliselt ei jäta oma fänne pika ninaga.

Teine panus – Eesti +2 Aasia händikäp. Walesi alla 1,20 olev võidukoefitsient jätab mulje nagu tegu oleks Euroopa tippkoondisega. Koosseis aga räägib hoopis teist keelt ja suuresti Inglismaa esiliiga palluritest moodustatud satsi vastu võiksime võidelda küll piisavalt visalt, et mitte kolme väravaga kaotada.

Meie valikud:

  • Mõlemad löövad värava (2,85 @ Coolbet)
  • Eesti +2 Aasia händikäp (1,92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 142€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds