Jälgi meid

Ennustusvihjed

Villarreal vs. Juventus ennustusvihjed

Kahekordne Euroopa meister Juventus jätkab oma tänavust Meistrite liiga hooaega kaheksandikfinaalis Villarreali vastu. Kollane Allveelaev on Atalanta näol ühe Itaalia klubi juba põhja saatnud. Kas sama tehakse Juvega?


Villarreal vs. Juventus

Teisipäev 22. Veebruar 2022
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

D. Vlahovic lööb värava (3,00 @ Coolbet)

Enim väravaid 2. poolajal (2,24 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Villarreal võõrustab läbi aegade 12. korda Itaalia klubi, seni on kirja saadud seitse võitu, kaks viiki ja kaks kaotust.
  • Koduplatsil on sel hooajal Villarrealile tulnud ainult kolm kaotust.
  • Juventusel on normaalaegade arvestuses käsil 16-mänguline kaotusteta seeria.

Mulluse Euroopa liiga võitja jaoks algas Meistrite liiga hooaeg kehvasti, kui avamäng Atalantaga viigistati ja teine kohtumine Manchester Unitedile kaotati, aga viimasest neljast voorust võetud kolm võitu aitasid siiski Unai Emery meeskonna 16 parema sekka. Otsustavas mängus oldi üle just Atalantast 3:2.

Bergamos saadud võiduga algas Villarrealil väga periood, mis kestab tänaseni. Enne Vana Daami võõrustamist on seisud isegi sedavõrd head, et viimasest neljast mängust kolm on võidetud ja selle seeria käigus on endale lastud ainult üks värav.

Emery juhtimisel on Villarreal pigem olnud rünnakule suunitletud meeskond ja edu kaitses annab kahtlemata meeskonnale hea annuse enesekindlust.

Juve on terve hooaja kaitses tubli olnud, aga liiga väikene resultatiivsus võrreldes esikolmikuga on meeskonna siiski Serie A tiitlimängust eemale jätnud. Konkurentsis ollakse veel karikavõistlustel, aga hooaja lõpus saab põhiauru panna Meistrite liiga peale.

Bianconeri peaks olema ka mõnusat sportlikku viha täis, kuna viimased kaks eurohooaega on lõppenud kaheksandikfinaalis võõrsilväravate reegli tõttu.

Esimene panus – D. Vlahovic lööb värava. Serblane on oma esimestes Juve mängudes veidi tagasihoidlik olnud, aga tegu on mehega, kes aina aina enam sattumas erinevatesse statistika edetabelitesse koos jalgpallimaailma parimate väravaküttidega nagu Robert Lewandwoski ja kui keegi pakuks Lewandowski värava puhul raha tagasi kolmekordselt, siis oleks see päisepäeva ajal toimuv rööv.

Teine panus – Enim väravaid 2. poolajal. Jättes välja Sporting-Manchester City vastasseisu, siis olid esimesed kaheksandikfinaalid kõik kinnised, taktikalised lahingud, kus riske minimaliseeriti. See tõi ülejäänud kolme mängu peale ainult ühe avapoolaja värava. Palju on kaalul ja kuna võõrsilvärava reeglit enam pole, siis lähenevad külalismeeskonnad asjale üsna ettevaatlikult.

Meie valikud:

  • D. Vlahovic lööb värava (3,00 @ Coolbet)
  • Enim väravaid 2. poolajal (2,24 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 150€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds