Jälgi meid

Ennustusvihjed

Taani vs. Soome ennustusvihjed

Euroopa meistrivõistluste debütant Soome teeb laupäeval oma esimese etteaste, kui Kopenhaagenis minnakse vastamisi Taaniga. Kas põhjanaabrid suudavad viimase aja kehvast minekust kosuda või läheb kõik siiski sama rada pidi edasi?


Taani vs. Soome

Laupäev 12. Juuni 2021
Algab: 19:00
Ülekanne: ETV2

Taani võit ja alla 2.5 värava (2.70 @ Coolbet)

Taani võidab avapoolaja (2.05 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Taani on domineerinud omavahelist vastasseisu 59-st mängust 38 võiduga.
  • Pärast MM-finaalturniiri on taanlased saanud vaid kolm kaotust.
  • Soome on kuus kohtumist võiduta.

Soome tegi uhke valiktsükli ja arvatavasti olnuks paremas seisus, kui suurturniir poleks ülemaailmse pandeemia tõttu 12 kuud edasilükkunud. Meeskonna hea hoog on raugenud ja võidurõõmu tunti viimati novembris.

Soomlastel on ka nutused kogemused Taani vastu, kuna meeskonna viimase võidu selles vastasseisus leiab aastast 1949. Taanil on sealt edasi kirjas 18 võitu ja kolm viiki.

Soome alustab mänge suure autsaiderina ja iga kohtumine saab raske olema, sest arvatavasti peab meeskond väga palju pallita tööd tegema. Panustatakse kontrarünnakute ja Teemu Pukki peale.

Pukkil on selja taga järjekordne viljakas hooaeg Inglismaa esiliigas ning ta on varasemalt ka kohalikus kõrgliigas tõestanud, et suudab tippkaitsjate vastu mängida. Ta on hea väravavaistu ja liikumisega ründaja, kes väga palju võimalusi ei vaja – kui keegi ainult neid võimalusi tekitaks.

Öökullidele kuluks hirmsasti ära Christian Erikseni sugune playmaker, kes ründemängu tuksumas hoiaks ja kesktormajat nälga ei jätaks. Milano Interi poolkaitsja viimased klubihooajad on olnud kahvatud, aga koondises püsib ta Taani selge liidrina.

Eriksen tegi valikturniiril kaasa kuues kohtumises ja ta oli neis osaline tervelt seitsmes väravas. Tema resultatiivsust on koondisele ka hädasti vaja, sest ükski Taani ründajatest pole meeskonna eest korraliku väravasoone peale sattunud. EM-koondise liikmetest on kõige tulemuslikum Martin Braithwaite, kelle nimel üheksa väravat, mille löömiseks läinud vaja 50 mängu.

Taani suutis eelmisel suurturniiril kokku lüüa vaid kolm väravat ja sedamoodi on mõistagi raske väga kaugele jõuda.

Peatreener Kasper Hjulmand peab toetuma Erikseni nutikusele ja kaitsele, kus mitmed tippliigade mehed. Väravate löömine on Taani vastu keeruline olnud juba mõningat aega ning soomlaste jaoks saab see samuti kahtlemata olema paras pähkel.

Esimene panus – Taani võit ja alla 2.5 värava. Soomel on püssirohi enne finaalturniiri täiesti otsas olnud, kui kirja läinud kaks järjestikust nulliga saadud kaotust. Taani on viimasel ajal palju skoori teinud Euroopa jalgpalli väikeriikide nagu Fääri saarte ja Moldova vastu, aga väga populaarne lõppresultaat on suurema klassiga meeskondade vastu 2:0.

Teine panus – Taani võidab avapoolaja. See mäng saab taanlaste jaoks olema alagrupiturniiri kõige kergem ja arvestades Pukki võimekust igal hetkel kuskilt kuidagi ära lüüa, on vaja ennast kiirelt kehtestada. Iga mööduv minut hakkab töötama autsaideri kasuks ja Hjulmandi meeskonna jaoks saab olema 0:0 seis väga ohtlik.

Meie valikud:

  • Taani võit ja alla 2.5 värava (2.70 @ Coolbet)
  • Taani võidab avapoolaja (2.05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 135€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds