Jälgi meid

Ennustusvihjed

Šveits vs. Itaalia ennustusvihjed

Tänavune Euroopa meister Itaalia jätkas MM-valiksarja pettumust valmistava 1:1 viigiga Bulgaaria vastu. Järgmisena ootab meeskonda ees visa Šveits, kes äsja uue peatreeneri all uue ajastu käima lükanud. Kas itaallased suudavad oma pikka kaotusteta seeriat elus hoida?


Šveits vs. Itaalia

Pühapäev 5. September 2021
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport

Mõlemad löövad värava (1,91 @ Coolbet)

Šveitsi võit või viik (1,90 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Meeskonnad on varasemalt 59 korda kohtunud: Itaalial on 29 võitu ja Šveitsil kaheksa.
  • Šveits kaotas viimati koduse MM-valikmängu 2008. aastal.
  • Itaalia viimane kaotus tuli peaaegu täpselt kolm aastat tagasi: 10. septembril, aastal 2018 jäädi 0:1 alla Portugalile.

Selles mängus peaks toimuma Itaalia maailmarekordi üritus, kuigi sellega seoses on tekkinud segane seis. Viik Bulgaariaga oli Azzurrile 35. järjestikune kaotuseta mäng ning eelnevalt on peetud seda maailma tippmargiks, mida jaganud Hispaania ja Brasiilia, kuid nüüd on järsku liikvele läinud info justkui oleks brasiillased omal ajal ikkagi 36 kohtumist kaotuseta olnud.

Olgu, kuidas on, igatahes on tegu hämmastava saavutusega ja järgmist sellist tuleb kindlasti päris pikka aega oodata, arvestades, et Brasiilia tegi enda seeria ära aastatel 1993-1996 ja Hispaania jõudis selleni aastatel 2007-2009.

Muljetavaldav on ka see, et kui lugeda EM-il pärast normaalaega saadud võidud viikideks, siis on itaallased oma seeria käigus noppinud 26 võitu. Sellise jada murdmine on üliraske ülesanne, kuigi igavesti see kindlasti ka ei kesta.

Šveitsil on näiliselt piisavalt potentsiaali, et seeria murdjaks tõusta. Meeskond tegi väga sümpaatse EM-finaalturniiri ja parema õnne korral võinuks vabalt olla Itaalia vastane poolfinaalis. Sats on hästi kokku kasvanud ja saavutanud tugeva ühtsustunde.

Meeskonnasisene sünergia peaks tegema treenerivahetuse üsna valutuks. Šveitslased kaotasid suvel alates 2014. aastast koondist juhtinud Vladimir Petkovici, kes võttis üle Bordeaux meeskonna. Asendajaks on palgatud endine koondise legend Murat Yakin.

Yakini esimeses mängus võttis Šveits sõpruskohtumises Kreeka vastu 2:1 võidu. Meeskonnale on viimase 13 matši peale kogunud ainult üks normaalajaga saadud kaotus – 0:3 tulemus Itaalia vastu EM-i alagrupiturniiril.

Esimene panus – Mõlemad löövad värava. Itaalia kaotusteta seeria sisse kuulub hämmastav 11-st kohtumisest koosnev nulliseeria – isegi 12-mänguline, kui vaadata normaalaja tulemusi – ja kaitsemäng on itaallastel alati tipptasemel olnud, aga see panus on nüüd võitnud kõigis nende viimases neljas kohtumises.

Teine panus – Šveitsi võit või viik. Viimane omavaheline mäng läks šveitslastel aia taha ja see on kurjakuulutav, kuid samal ajal on Itaalia normaalajaga suutnud võita ainult ühe oma viimasest viiest mängust. Imeseeria on justkui hakanud lähenema lõpule.

Meie valikud:

  • Mõlemad löövad värava (1,91 @ Coolbet)
  • Šveitsi võit või viik (1,90 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 95€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds