Jälgi meid

Ennustusvihjed

Soome vs. Eesti ennustusvihjed

Eesti korvpallikoondis läheb esmaspäeval vastamisi Soome koondisega. Enne kohtumist on põhjanaabrid ülikindlad favoriidid, kuid noor Eesti koosseis on kahtlemata üllatusvõimeline. Millise tulemusega kohtumine lõppeb?


Soome vs. Eesti

Esmaspäev, 14. november 2022
Algab: 18.30
Ülekanne: Tv6

  Soome võidab vähemalt 12 punktiga (1.85@ Coolbet)

Punkte kokku üle 162.5 (1.92 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes 76:68 Soome võiduga.
  • Soome on valiksarja jooksul lasknud endale keskmiselt visata 75 punkti mängu kohta.
  • Eesti tegi viimases kohtumises Rootsi vastu lausa 16 pallikaotust.

Soome hoiab alagrupis teist kohta ja on väga lähedal pääsemaks MM-i kvalifikatsioonis järgmisesse ringi. Viimases kohtumises kaotati võõrsil tugevale Saksamaale 14 punktiga.

Eesti jaoks on valiksarja edasipääsu mõttes suured mängud mängitud, kuid noore koosseisuga kogemuste hankimine jätkub. Viimases kohtumises alistuti Rootsile 82:87.

Koosseisude poolest ei näe Soome koondises NBA-s pallivat Lauri Markkaneni. Ülejäänud põhimehed, kes ka EM-il pallisid, on põhimõtteliselt kõik kohal. Eesotsas Madseni, Maxhuni, Salini ja Jantuneniga.

Eesti koondise koosseisust oleme juba ka varasemates artiklites rääkinud. Ehk väga paljud põhitegijad on puudu ning mängitakse äärmiselt noore koosseisuga, kus nii mitmedki mängijad on karjääri jooksul koondist esindanud vaid mõnel üksikul korral.

Lisaks sellele, et tegemist on naabrite duellile, lisab kohtumisele põhimõttelisust loomulikult ka see, et Eesti koondise peatreener on soomlane.

Kohtumise ülikindel favoriit on Soome. Nende koosseis on tummisem, nad mängivad koduväljakul ning neil on rohkem mängus. Eesti lootuseks on pingevabalt mängida ja loota, et visked kukuvad.

Esimene panus – Soome võidab vähemalt 12 punktiga. Soome koondis on Rootsist ikka tuntavalt tugevam meeskond. Eriti heas hoos on nad alati koduväljakul. Ennustaks, et noore Eesti koondise jaoks tuleb väga raske kohtumine. Kui kahte koosseisu paberil võrrelda, siis peaks see vahe umbes 15-20 punkti kanti jääma.

Teine panus – Punkte kokku üle 162.5. Eesti koondise kaitse oli viimases kohtumises päris kohutav. On näha, et kooslus pole kokku mänginud ja see annab vastastele rohkelt lihtsaid korve. Soomele meeldib kiiret korvpalli mängida ning usume, et pigem näeme suureskoorilsit kohtumist.

Meie valikud:

  •  Soome võidab vähemalt 12 punktiga (1.85 @ Coolbet)
  • Punkte kokku üle 162.5 (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 92€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds