Sevilla vs. Manchester United ennustusvihjed

Põnevad Meistrite Liiga veerandfinaalid on leidnud oma lahenduse ning korraks antakse teatepulk Euroopa Liigale, kus pühapäeval selgub esimene finalist. Esimese finalisti au saab endale kas Euroopa Liiga ekspert Sevilla või Manchester United.

Sevilla vs. Man.United

Pühapäev 16. August 2020
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

Sevilla võit (2.95 @ Coolbet)

Esimene poolaeg üle 1.5 värava (3.51 @ Coolbet)

• Viimase omavahelise kohtumise võitis Sevilla 2:1.
  • Manchester United on meeskond, kes teenib Euroopa tugevaimates sarjades mängivatest meeskondadest enim penalteid.
  • Sevilla kümnest Euroopa Liiga kohtumisest on tänavu lausa seitsmes lõppenud poolaeg seisuga 0:0.

Sevilla alistas veerandfinaalis Wolverhamptoni. Neil oli õnne, et Wolves ei realiseerinud penaltit, kuid mänguliselt oldi siiski vastasest selgelt üle ning võit oli igati välja teenitud.

Manchester United oli veerandfinaalis raskustes FC Copenhageniga. Normaalaeg lõppes 0:0. Lisaajal teeniti penalti, mis ka realiseeriti ning nii edenetegi poolfinaali üsna hädise lisaaja võiduga.

Mõlemal meeskonnal on kasutada sama koosseis, millega mängiti ka veerandfinaale ehk põhimõtteliselt on peatreeneritel võimalus mängitada kõiki põhitegijaid ja vigastustega suuremaid probleeme ei ole.

Esimene panus – Sevilla võit. Oleme viimastel nädalatel oma kirjutistes Sevillat rohkelt kiitnud ja seda loomulikult põhjusel, et nad lihtsalt ongi nii head. Tulemused tulemusteks, kuid see mängupilt, mida Julen Lopetegui hoolealused suudavad näidata, on äärmiselt nauditav.

Hispaania klubi puhul võiks tuua teatud paralleele Manchester Cityga. Mängijad ei ole küll nii kõrge tasemega ja kvaliteedist jääb puudu, kuid mängupilt, ründav mentaliteet ja natukene riskeeriv kaitsemäng on äärmiselt sarnased.

Manchester Unitedi jaoks tundub see hooaeg olema juba natukene liiga pikale läinud. Sevilla on jätnud selgelt värskema mulje ning usume, et seda fakti ei tasu alahinnata.

Kellele meeldib statistika, siis see soosib samuti Sevillat. Viimastes omavahelistes kohtumistes pole suutnud Manchester United neid alistada ning üleüldse on Inglise klubil suuri probleeme Hispaania klubide vastu. Kuuest Euroopa Liiga kohtumisest on võidetud vaid üks.

Teine panus – Esimene poolaeg üle 1.5 värava. Antud valikul on päris korralik koefitsient(3.51). Jah, Sevilla senised kohtumised on esimesel poolajal olnud üsna madalaskoorilised, kuid nüüd on uus päev, uus vastane ning varasemad tulemused ei maksa midagi.

Mõlemad meeskonnad on suurepärased kontrarünnakute realiseerijad ning see võikski olla põhjus, et miks me hakkame nägema väravaid. Oodata võiks mängupilit ühe värava alt teise värava alla ning ei ole ühe meeskonnad vaid kaitses istumist. Kõik eeldused väravateks on enne kohtumist olemas ning seda ka juba esimesel poolajal.

• Sevilla võit (2.95 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg üle 1.5 värava (3.51 @ Coolbet)
  • Täpne lõppskoor Sevilla 2-1 Manchester United (11.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 70€.