Ennustusvihjed

Sevilla vs. Atletico Madrid ennustusvihjed

Pühapäeval leiab Hispaania kõrgliigas aset väga tähtis kohtumine, kus platsile jookseb ka liiga esimene meeskond Atletico Madrid. Millise tulemusega kohtumine lõppeb?

Sevilla vs. Atletico Madrid

Pühapäev 4. Aprill 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: Setanta

Atletico Madridi võit (2.83 @ Coolbet)

Esimesel poolajal väravaid ei lööda (2.42 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Viimane omavaheline kohtumine lõppes Atletico 2:0 võiduga.
  • Atletico Madrid on sel hooajal La Ligas lasknud endale 28 kohtumisega lüüa vaid 18 väravat.
  • Sevilla osalusega kohtumistes on tänavu keskmiselt löödud vaid 2.1 väravat, mis on liiga üks madalamaid näitajaid.

Hispaania kõrgliiga tabeliseis on järgmine: Atletico Madrid 66 punkti, Barcelona 62 punkti, Real Madrid 60 punkti ja Sevilla 55 punkti. Hooaja lõpuni on jäänud kümme vooru.

Sevillal oli märtsi alguses raskem periood, kuid enne koondisepausi suudeti ennast koguda ning nüüd on viimase kolme kohtumise saldo kaks võitu ja üks viik.

Atletico Madrid kaotas veebruari ja märtsi jooksul lubamatult palju punkte, kuid suures plaanis on kõik veel nende endi kontrolli all – tuleb lihtsalt ise mees olla ja võidud ära noppida.

Kui Sevillal peaks kõik põhitegijad rivis olema, siis Atletico peab hakkama saama ilma Carrascota(kollased kaardid) ja võib-olla peab kohtumise vahele jätma ka hüppeliigesevigastusega kimpus olev Joao Felix.

Kui vaadata viimast viite omavahelist kohtumist, siis lausa neli neist on jäänud viiki. Ka antud kohtumises võiks viik olla üsna loogiline tulemus, kuid vaevalt Atletico Madrid sellega lepiks.

Esimene panus – Atletico Madridi võit. Simeone hoolealuste jaoks on tegemist ülitähtsa kohtumisega. Nad peavad sellest kohtumisest kindlasti 3 punkti võtma. Vastasel juhul tekivad Barcelonal juba väga head võimalused varsti omakorda ise liidriks tõusta.

Ajalugu on näidanud, et sellistes tähtsates kohtumistes suudavad favoriidid ennast kokku võtta ja kuidagi võidu ikkagi ära võtta. Atletico Madridi meeskonnas on piisavalt kogemust, et pingele vastu pidada. Tõenäoliselt tuli neile ka koondisepaus kasuks ning mõjus värskendavalt. Mõlema meeskonna võiduvõimalused on üsna võrdsed, kuid õnn soosib tugevamaid.

Teine panus – esimesel poolajal väravaid ei lööda. Ennustaks üsna kinnist mängupilti. Mõlemal meeskonnal on kaalul palju ja eelkõige mängitakse kaitsest lähtuvalt. Seda enam, et tegemist on meeskondadega, kelle osalusega kohtumistes lüüakse väga vähe väravaid. 0:0 lõpptulemus esimesele poolajale ei oleks üllatus.

Meie valikud:

• Atletico Madridi võit (2.83 @ Coolbet)
  • Esimesel poolajal väravaid ei lööda (2.42 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 57€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama