Eesti jaoks lõppeb koondiseaken sõpruskohtumisega tugeva Rootsi vastu. Kas Eesti suudab osutada Rootsile vastupanu või võtab favoriit kindlalt oma?

Algab: 18:45
Ülekanne: ETV 2

Kokku üle 4.5 värava (2.70 @ Coolbet)

Rootsi esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.06 @ Coolbet)

• Viimased kaks omavahelist kohtumist on olnud samuti sõpruskohtumised ja mõlemad lõppenud tulemusega 1:1.
  • Rootsi on viimasest kümnest kodukohtumisest kaotanud vaid kaks.
  • Eesti koondis pole alates 2017. aastast suutnud võõral väljakul lüüa väravat enne 30. mänguminutit(kohtumine Tšehhiga oli “kodumäng”).

Eesti koondisel on hea võimalus rammu katsuda maailma reitingus 20. kohta hoidva Rootsiga. Eesti ise asub 108. tabelireal.

Kui Eesti koondis pidi MM-valikmängudes vastu võtma kaks kaotust, siis Rootsi alustas valiktsüklit võidukalt. Esmalt alistati 1:0 Gruusia ja seejärel 3:0 Kosovo.

Kodumeeskond on päev enne kohtumist avalikustanud ka algkoosseisu. Selgub, et põhitegijad alustavad pingilt ning tõenäoliselt saavad kohtumise teisel poolajal umbes 30 minutit mänguaega. Nende seas ka Zlatan Ibrahimovic.

Eesti koondise koosseisu kohta artikli kirjutamise ajal infot ei õnnestunud saada, kuid tõenäoliselt on see üsna sarnane viimasele valikmängule Valgevene vastu.

Meie koondisel oli hiljuti ka pidupäev. Nimelt viimasest võidust möödus 26. märtsil täpselt kaks aastat. See võit saadi Gibraltari vastu.

Esimene panus – kokku üle 4.5 värava. Esmapilgul võib nii kõrge skoori ennustamine olla üsna meelevaldne, kuid selles on oma loogika.

Nagu viimased kohtumised näidanud, siis koroonapiirangute tõttu on enim kannatanud kaitseliin. Paljud põhitegijad on pidanud eemale jääma ning seega on ka mõistetav, et isegi Valgevene suudab meile neli tükki ära lüüa.

Rootsi võib kohtumist alustada küll pingimeestega, kuid seda enam on nad motiveeritud. Ja Rootsi koondise pingimängijad on väga tasemel mängijad, kes mängivad tugevates Euroopa liigades.

Teine panus – Rootsi lööb esimesel poolajal vähemalt kaks väravat. Rootsi koondis ei kõla küll nii edevalt kui Portugal või Itaalia, kuid tegelikult ollakse üsna sarnase tasemega. Usume, et seda tõestatakse ka platsil ning juba esimesel poolajal näeme vastaste kvaliteeti.

Ennustame lõppskooriks Rootsi 4:1 Eesti.

• Kokku üle 4.5 värava (2.70 @ Coolbet)
  • Rootsi esimene poolaeg üle 1.5 värava (2.06 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt €!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama