Reedene Meistrite Liiga kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 5.50  koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 110€.

Juventus vs. Lyon

(22:00 TV3 Sport 2)

Esimene omavaheline kohtumine lõppes Lyoni 1:0 võiduga. See on värske Itaalia meistri Juventuse asetanud raskesse olukorda – kui Lyon peaks suutma ühe värava ära lüüa, vajatakse tänu võõrsil löödud värava reeglile lausa kolme väravat.

Kodumeeskond peab hakkama saama ilma Douglas Costata, Lyoni suurim kaotus on esimese kohtumise ainsa värava autori Lucas Tousarti puudumine, sest poolkaitsjal lõppes prantslastega laenuleping.

Kui Juventuse jaoks lõppes koduliiga alles augusti alguses, siis Lyon on peale märtsis katkestatud liigahooaega pidanud vaid sõpruskohtumisi ning liigakarika finaalkohtumise PSG vastu, kus kaotati penaltitega. See tähendab, et ühelt poolt on Lyon kindlasti palju värskem ning saanud pikemalt kohtumiseks valmistuda, teisalt on neil puudu võistluskohtumiste praktikast.

Meie hinnangul on Juventust enne korduskohtumist ülehinnatud. On nad küll kerged favoriidid, kuid mängupildi järgi, mida on sel hooajal näidatud, ei oleks ime, kui siit paarist lähekski edasi hoopis Prantsuse klubi.

Lyon on meeskond, kes suudab vajadusel edukalt bussi parkida ehk vaid kaitses istuda. Võrreldes esimese omavahelise kohtumisega on neil kasutada Memphis Depay ning see annab kontrarünnakutele, mida kindlasti tekib, särtsu juurde. Koefitsiendid on piisavalt ahvatlevad et mitte jätta võimalust kasutamata panustamaks Lyoni võidule või viigile.

Meie valik: Topeltvõimalus Lyoni võit või viik (2.85 @ Coolbet)

Manchester City vs. Real Madrid

(22:00 TV3 Sport)

Tõeline põnevusetendus hakkab aset leidma Inglismaal, kus Real Madrid tuleb võitlema edasipääsu nimel korduskohtumisele, mida alustatakse 2:1 Manchester City juhtimisel.  Mäletatavasti oli esimeses omavahelises kohtumises Real Madrid korralikule tulemusele juba väga lähedal, kuid viimase 15-minuti jooksul nende mäng lagunes ning nüüd ollakse väga keerulises olukorras.

Seda enam, et kohtumise peab punase kaardi tõttu vahele jätma Sergio Ramos. Kõikidele Gareth Bale´i fännidele samuti kurb uudis – Zidane ei pidanud vajalikuks tema Inglismaale reisimist.

Manchester City ei võta liigseid riske ning Sergio Agüero veel platsile ei naase, mängukeeldu kannab Benjamin Mendy.

Ei tahaks uskuda, et Inglismaa klubi suudab 2:1 eduseisu maha mängida. Eriti arvestades asjaolu, et City sai esimeses kohtumises kätte kaks võõrsil löödud väravat ning see tähendab, et Real Madrid peaks lööma korduskohtumises samuti minimaalselt vähemalt kaks. Manchester City on koosseisuliselt kindlasti maailma top3-e sekka kuuluv meeskond ning taktikaliselt küpselt mängides peaks edasipääsu kindlustamine olema vaid vormistamise küsimus.

Kombosse lisaksime valiku, et rohkem väravaid lüüakse teisel poolajal. Tõenäoliselt tuleb Zidane kohtumisele plaaniga esimesel poolajal võtta rahulikult, mitte liigselt riskeerides mängida oma mängu ja vaadata, äkki tekib mängulisest olukorrast võimalus värav ära lüüa. Samuti võiks oodata, et City hakkab kaitsest lähtuvalt mängima ning ootama Real Madridi avanemist. See kõik lõhnab väravatevaese esimese poolaja järgi.

Teisel poolajal võiks aga tulevärk pihta hakata, kus sõltuvalt skoorist võetakse suuremaid riske, avatakse mängu ning tekitatakse seeläbi rohkem väravavõimalusi, mis normaalse realiseerimise juures kajastuvad ka tablool.

Meie valik: rohkem väravaid 2. poolajal (1.98 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 5.50

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 110€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.