Real Madrid vs. Londoni Chelsea ennustusvihjed

Teisipäeval mängitakse Meistrite liigas esimene poolfinaal, kus lähevad vastamisi Real Madrid ja Londoni Chelsea. Veerandfinaalis Real Madridil Inglismaa klubiga erilisi probleeme ei olnud. Kuidas läheb seekord?

Real Madrid vs. Chelsea

Teisipäev 27. Aprill 2021
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

Chelsea võit (3.40 @ Coolbet)

Esimene poolaeg viik (2.04 @ Coolbet)

• Real Madridi viimasest neljast kohtumisest lausa kolm on jäänud 0:0 viiki.
  • Chelsea on viimase kaheksa võõrsil mänguga lasknud endale lüüa vaid kaks väravat.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Real Madridi 3:2 võiduga.

Real Madrid alistas veerandfinaalis Liverpooli. Esimene kohtumine võideti 3:1 ning teine jäi 0:0 viiki. Hispaania klubi näitas väga küpset mängu ning taktikaliselt tehti kõik ideaalilähedaselt. Seda hoolimata faktist, et põhimõtteliselt terve kaitseliin oli mehitatud vaumängijatest.

Chelsea oli veerandfinaalis omakorda üle FC Portost. Esimene kohtumine võideti 2:0 ning teine kaotati 0:1. Jällegi tuleb öelda, et taktikaliselt väga hästi mängitud ning Tuchel läks kindla peale välja.

Koduliigades on mõlemad meeskonnad esinenud peale viimast Meistrite liiga kohtumist soliidselt, kuid samas on jäetud nii mõnigi tähtis punkt võtmata. Näiteks viigistas Real Madrid viimases voorus 0:0 Real Betisiga, mis andis väga suure hoobi nende tiitli lootustele. Chelsea kaotas samuti punkte tabeli tagumisepoole meeskonnale, kuid on suutnud vahepeal tõusta neljandale kohale, mis on ka nende miinimumeesmärk.

Real Madridil on kaitses asjad korras, kuid probleeme väravate löömisega. Nimelt pole nelja viimase kohtumisega lastud endale lüüa mitte ühtegi väravat, kuid ka ise skoori tehtud nendest vaid ühes kohtumises. Natukene sarnane muster on ka Chelseal – eelkõige hoitakse kaitses asjad korras ja siis vaadatakse, kuidas vajalikud võiduväravad ära lüüa.

Kihlveokontorite arvates on kohtumise kerge favoriit Real Madrid. Isegi natukene kindlam favoriit, kui nädalad tagasi Liverpooli vastu.

Esimene panus – Chelsea võit. Zidane on Meistrite liigas olnud alati suurepärane taktik, kuid Tuchel on talle vääriline vastane. Meie jaoks on antud kohtumine täpselt 50:50 võiduvõimalustega ehk valime panuseks lihtsalt suurema koefitsiendi. Palju oleneb sellest, kui palju julgeb Real Madrid koduväljakul riskida, kuid kindlasti läheb Hispaania klubi väravaid lööma. See loob Inglismaa klubile head võimalused kontrateks.

Teine panus – esimene poolaeg viik. Loogiline tulemus esimese poolaja lõpus oleks 0:0. Kaks väga distsiplineeritud meeskonda nii varajases faasis mingeid riske ei võta. See kahjuks muudab mängupildi väga kinniseks ja vaevalt väga palju väravaid näeme. Viik esimese poolaja puhul on kõige loogilisem tulemus.

• Chelsea võit (3.40 @ Coolbet)
  • Esimene poolaeg viik (2.04 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 68 €!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama