Ennustusvihjed

Real Madrid vs. Barcelona ennustusvihjed

ramos vs barca angry

Pühapäeval leiab aset selle hooaja teine El Clasico. Vürtsi lisab vastasseisule asjaolu, et ka tabelis on meeskonnad hetkel kõrgeimatel kohtadel ning kahte meeskonda lahutab vaid kaks punkti.

Real Madrid vs. Barcelona

Pühapäev 1. Märts 2020
Algab: 20:00
Ülekanne: Setanta

Viik (3.7 @ Coolbet)

Rohkem väravaid teisel poolajal (2.02 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Detsembris peetud omavaheline kohtumine Barcelona koduväljakul lõppes 0:0 viigiga.
  • Viimased seitse omavahelist kohtumist on lõppenud Barcelona võidu või viigiga.
  • Real Madrid pole sel hooajal La Ligas koduväljakul kaotanud ühtegi kohtumist – 8 võitu ja 4 viiki.

Real Madrid tuleb kohtumisele üsna kahetiste emotsioonide pealt. Meistrite Liigas kaotati eduseisust Manchester Cityle ja see tähendab tõenäoliselt sealt liigast konkurentsist välja kukkumist. Samas antud kohtumiseks peaksid nad just rohkem motiveeritud olema, sest kui Meistrite Liigas tiitlit ei õnnestu võita, siis Barcelona mängu võitmine annaks väärtuslikud punktid koduliiga tiitli võitmiseks.

Barcelona õnnestus Meistrite Liigas paremini ning emotsioonid on kindlasti paremad, kuid nemad pidasid oma kohtumise võõrsil ja on pidanud rohkem energiat kulutama reisimisele.

Esimene panus – viik. On väga suur tõenäosus, et mõlemad meeskonnad lepivad selles kohtumises ühe punktiga.

Barcelona rünnak on hetkel lihtsalt lihtsalt mannetu. Koduliiga nõrgemate vastu suudetakse olla resultatiivsed, kuid taktikaliselt küpsemate ja kõrgetasemelisemate meeskondade vastu jäädakse hätta. Võtame näiteks viimase kohtumise Napoli vastu. Raamidesse tehti kokku täpselt üks pealelöök. 57 minutit ei suudetud teha mitte ühtegi pealelööki raamidesse ja seda kõike 64% pallivaldamise juurest.

Barcelona mänguplaan on väga ümmargune – lükatakse palli ühelt äärelt teisele mitte ohtlikus tsoonis ja justkui uinutatakse vastast. Kui vastane aga korrektselt kaitses seisab, siis ei leia Barcelona kuidagi võimalusi, kuidas palli karistusalasse toimetada nii, et see ka vastase jaoks ohtlikuks osutub.

Real Madrid ei tundu ka hetkel nii heas minekus, et nad suudaks Barcelona alistada. Seda enam, et nende jaoks oleks kaotus mõnevõrra valusam tulemus, kui Barcelona jaoks ja see tähendab ka ettevaatlikumat taktikat. Eriti arvestades, et meeskonna peatreener on Zidane. Seetõttu arvamegi, et kõige parem valik oleks panus viigile.

Teine panus – rohkem väravaid teisel poolajal. Esimene põhjus lihtsalt see, et jalgpallis lüüaksegi teisel poolajal rohkem väravaid. Eriti võiks see reegel kehtida antud kohtumises. Esimesed 45 minutit peaksid tulema kompivad ja eelkõige vaadatakse, millise mänguplaani vastane valinud on. Teisel poolajal tehakse teatavad muutused, mis elavdavad mängupilti ja toovad kaasa mõne värava.

Meie valikud:

• Viik (3.7 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal(2.02 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 74€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.