RB Leipzig vs. Dortmundi Borussia ennustusvihjed

Laupäeval lähevad Bundesligas vastamisi kaks kõrgete kohtade eest heitlevat meeskonda. Millist lõpptulemust näeme?

RB Leipzig vs. Dortmundi Borussia

Laupäev 9. Jaanuar 2021
Algab: 19:30
Ülekanne: Eurosport 2

Dortmundi võit (2.99 @ Coolbet)

Rohkem väravaid teisel poolajal (2.00 @ Coolbet)

• Viimase omavahelise kohtumise võitis Dortmund 2:0.
  • Leipzigi osalusega kohtumistes on tänavu löödud vaid 2.4 väravat, Dortmundi sama näitaja on 3.3.
  • RB Leipzig on koduväljakul võitnud seitsmest kohtumisest kuus, mis on liiga parim näitaja.

RB Leipzig hoiab tabelis kõrget teist positsiooni. Liidrist Müncheni Bayernist lahutab vaid 2 punkti(enne vooru). Viimases voorus alistati 1:0 Stuttgart.

Dortmundi Borussia on peale rasket detsembrit ennast natukene kogunud ja alustas uut aastat 2:0 võiduga üle Wolfsburgi. Tabelis hetkel neljas positsioon.

Leipzigi tänavuse hooaja edu aluseks on eelkõige hirmkõva kaitse. 14 vooruga on endale lastud lüüa vaid 9 väravat. Võrdluseks võib tuua, et Müncheni Bayerni sama näitaja on 21. Ka hetkel on kõikide liigade peale järjest tehtud viis nullimängu.

Dortmundi meeskond mängis detsembrikuu ilma Erling Haalandita ja kaotati kõvasti punke. Nüüdseks on norrakas taas rivis ja kuulub kindlasti ka Leipzigi vastu algkoosseisu.

Vigastustetont kimbutab hoopis kodumeeskonda. Nimelt jääb Leipzigi poolelt kindlasti eemale vähemalt kuus mängijat. Nende seas ka uus täiendus Dominik Szoboszlai. Dortmundil puudujaid kaks – Hazard ja Schmelzer.

Esimene panus – Dortmundi võit. Dortmundi Borussia on alati olnud Leipzigi jaoks kuidagi eriti ebamugav vastane. Lisaks on neil nüüd Haaland tagasi ja see on annab meeskonnale selge lisakäigu. Samuti on peatreeneri vahetusest nüüd juba mõni aeg möödas ja tundub, et esimesed muudatused positiivses suunas tööle hakanud.

Leipzigi viimane esitus Stuttgarti vastu ei olnud väga veenev. Rünnakul puudus voolavus ja kaitses tehti mitu prohmakat. Stuttgart oli viimaste minutite jooksul väga lähedal ka viigiväravale, kuid ründaja eksis väga lihtsalt positsioonilt. Leipzig tunneb puudust mitmest vigastatud mängijast ning Dortmundil on hea võimalus haavatavat Leipzigi võita.

Teine panus – rohkem väravaid teisel poolajal. Ennustaks üsna kinnist kohtumist, kus esimene poolaeg on pigem luurav ja ettevaatlikum. Ennustaks, et maksimaalselt lüüakse esimese kolmveerandtunni jooksul üks väravat. Teisest poolajast ootaks märksa lõbusamat jalgpalli ja eeldatavasti ka rohkem väravaid.

• Dortmundi võit (2.99 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (2.00 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 60€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama