Ennustusvihjed

PSV Eindhoven vs Glasgow Rangers ennustusvihjed

PSV Eindhoven ja Glasgow Rangers selgitavad pärast avakohtumise 2-2 viiki omavahel välja Meistrite liiga alagrupiturniirile pääseja. Kas hollandlased panevad koduväljakul paremuse maksma või suudavad šotlased võidurõõmu maitsta?

Statistikanurk:

• Rangers osales viimati Meistrite liiga alagrupiturniiril hooajal 2010-11.
  • PSV Eindhoven pole kaotanud 12 kohtumist järjest.
  • PSV Eindhoven pole koduväljakul suutnud Rangersit alistada viimases kolmes kohtumises.

Haarav avakohtumine Glasgow’s lõppes 2-2 viigiga. Ibrahim Sangare viis Hollandi klubi 37. minutil juhtima, kuid juba kolm minutit hiljem Antonio Colak viigistas. Teisel poolajal suutis kumbki klubi veel ühe värava lüüa.

Tom Lawrence’i karistuslöögi pudistas PSV väravavaht Walter Benitez näppude vahelt väravasse, kuid šotlaste eduseis ei jäänud püsima. Kõigest kaheksa minutit hiljem viigistas mänguseisu Armando Obispo.

Hollandlaste peatreener Ruud van Nistelrooy tõdes mängujärgselt, et viik oli aus tulemus ja sellega nõustusid ka enamus mängu kajastanud ajakirjanikud. Võõrsilt saadud viik tagab PSV-le siiski head eeldused korduskohtumises edasipääsu eest võidelda.

Nädalavahetusel PSV liigamängu mängima ei pidanud, sest kohtumine FC Volendamiga tõsteti euroedu nimel ümber 31. augustile. Rangers puhkust endale lubada ei saanud ja Šoti liiga raames kohtuti nädalavahetusel Hibernianiga.

Mäng lõppes sarnaselt PSV kohtumisega 2-2 ja oli samuti äärmiselt kaasahaarav. 60. minutiks juhtis Rangers 2-1 ja olukord paistis kontrolli all olevat, kuid järgneva kümne minuti jooksul saadi kaks punast kaarti. Üheksakesi lõpuni siiski vastu ei peetud ning teisel üleminutil Hibernian viigistas.

Võõrsil PSV-d võita pole sugugi kerge ülesanne, kuid eelmise aasta euroedu annab šotlastele eneseusku. Teel finaali, kus penaltiseerias alistuti Frankfurdi Eintrachtile, võideti Dortmundi Borussiat, Belgradi Crvena Zvezdat, Bragat ja RB Leipzigi.

Esimene panus – PSV võidab. Suures plaanis on tegemist kahe võrdse võistkonnaga, kuid hollandlastel on kasutada koduväljakueelis, nädalavahetusel ei pidanud liigamängu mängima ja neil on käsil pikem kaotusteta seeria. Need faktorid viitavad, et hollandlastel on kerge eelis.

Teine panus – Väravate arv üle 2,5. Mõlemale meeskonnale meeldib rünnata ja mõlemad vajavad ka väravaid, et edasi pääseda. Kumbagi ei rahuldaks viigile mängimine, et alles penaltiseeria õnnemängus võitja selgitada.

Meie valikud:

• PSV võidab (1,82 @ Coolbet)
  • Väravate arv üle 2,5 (1,71 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 91€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.