Jälgi meid

Ennustusvihjed

Prantsusmaa vs. USA ennustusvihjed

Tokyo olümpiamängude meeste korvpalliturniiril kohtuvad finaalis meeskonnad, kes omavahel ka kohe esimesel mängudepäeval kokku läksid. Kas USA suudab seekord prantslaste vastu kaotust vältida ja neljanda järjestikuse kulla haarata? 


Prantsusmaa vs. USA

Laupäev 7. August 2021
Algab: 5.30
Ülekanne: Kanal2

Prantsusmaa võidab avaveerandi (2,86 @ Coolbet)

USA üle 94,5 punkti (1,93 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Alagrupiturniiril peetud vastasseis lõppes Prantsusmaa 83:76 võiduga.
  • Prantsusmaa on turniiril ainult võite tunnistanud.
  • USA on eelnevast 16-st OM-finaalist võitnud 15.

Ameeriklased läksid olümpiale peale ebakindlas seisus, kui kolmest turniirieelsest kontrollkohtumisest kaotati lausa kaks ning avamängus Prantsusmaale alla jäämine oli samuti väga kurjakuulutav, aga see oli meeskonna jaoks justkui viimane äratuskell.

Pärast esimese kohtumise kaotust on USA tegutsenud väga kindlalt. Väljakukkumisringides on isegi tugevate Hispaania ja Austraalia vastu oma töö rutiinselt ära tehtud.

Võimas kulgemine tähendab, et jänkid on finaalis vaatamata eelnevale kaotusele Prantsusmaa vastu ikkagi selged favoriidid ning tõsi see ka on, et Gregg Popovichi meeskonna kullata jäämine oleks midagi sensatsioonilist.

Tegu on kolmanda korraga, kui USA ja Prantsusmaa OM-finaalis kokku on läinud. Mõlemad eelnevad mängud on Ühendriigid probleemideta võitnud. Viimane triumf oli 2000. aastal skooriga 85:75. OM-hõbe suutis seejärel aasta hiljem kuulsal kombel Eestile kaotada.

Prantsusmaa puudus pärast Sydney mänge paarilt olümpialt ning oma comeback tehti kahe järjestikuse kuuenda kohaga. Nüüd finaali jõudmine on meeskonna jaoks suur kordaminek, kuigi võiduka lõpu saamiseks on vaja teha täiesti veatu esitus.

Esimene panus – Prantsusmaa võidab avaveerandi. USA-l on selja taga kindlad võidud veerand- ja poolfinaalist, kuid mõlemas mängus alustati uniselt ja kaotati esimene veerand. Sama juhtus ka alagrupiturniiri viimases matšis Tšehhi vastu.

Teine panus – USA üle 94,5 punkti. Ameeriklased on pärast avamängu igas kohtumises vähemalt 95 silma täis saanud. Lüüasaamine prantslastelt läks meestele kindlasti au pihta ja eesmärk võiks olla mitte ainult mängu võitmine, vaid oma tõelise jõu näitamine ning korraliku viskekontserdi korraldamine.

Meie valikud:

  • Prantsusmaa võidab avaveerandi  (2,86 @ Coolbet)
  • USA üle 94,5 punkti (1,93 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 143€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds