Ennustusvihjed

Portugal vs. Serbia ennustusvihjed

Euroopa MM-valiksarja A-alagrupis lõppevad mängud pühapäeval Lissabonis kohtumisega, kus Portugalil vaja Serbia vastu kaotust vältida. Kas Cristiano Ronaldo meeskond tuleb oma ülesandega toime või suudavad serblased Katari viiva pileti endale haarata?

Portugal vs. Serbia

Pühapäev 14. November 2021
Algab: 21.45
Ülekanne: TV3 Sport

Mõlemad löövad värava (1,96 @ Coolbet)

Enim väravaid 2. poolajal (2,08 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Eelnevad seitse omavahelist kohtumist on neli korda lõppenud Portugali võiduga ja kolm korda viigiga.
  • Portugalil lõppes eelmise kohtumisega viiemänguline võiduseeria.
  • Serbia on 2021. aastal saanud ainult ühe kaotuse (seitse võitu, kolm viiki).

See mäng on peaaegu nagu kahe väravmasina duell – ühe pool on meil Ronaldo ja teisel pool Aleksandar Mitrovic, kes tänav teinud Championshipis skoorimisest naljanumbri. Ka koondise eest on Mitrovic olnud väga heas hoos. Tal on seni valikturniiril kirjas seitse tabamust, üks rohkem kui Ronaldol.

Meeskonnad pidasid esimeses omavahelises vastasseisus maha väga dramaatilise heitluse, kui Mitrovic pärast Diogo Jota tabamusi 0:2 pealt Serbia comebacki algatas. Mängu lõpus näis, et Ronaldo on ikkagi Portugalile kolm punkti toonud, aga millega pärast ei olnud kohtumises väravajoonetehnoloogia kasutusel ja järjekordne eht “ronaldolik” moment jäi registreerimata.

Teades Manchester Unitedi ründeässa, siis on see kindlasti talle hingele jäänud ja pühapäeval üritab ta selle tasa teha, kuigi kindlasti ei hakka kodumeeskond uisapäisa rünnakule tormama. Tabeli tipus ollakse serblastega võrdsel positsioonil ning väravate vahe on selgelt nende kasuks.

Serbia ei saa samuti endale avatud mängu lubada, sest võõrustajate ülikõrge klassiga mängijad karistavad selle kindlasti ära. Jäädakse rahulikult ootama oma võimalusi ja kui sul on nii heas hoos ründaja nagu Mitrovic, siis võib hea õnne korral ka vajaliku tulemuseni jõuda.

Esimene panus – Mõlemad löövad värava. Serbial on valikturniiril ainult üks mäng olnud, kus väravani pole mõlemad meeskonnad jõudnud. Mängu alguses võib meeskond luuravaks jääda, aga eeldaks, et teisel poolajal saab olema üsna lahtine mäng, kui serblased üritavad iga hinna eest enda jaoks kuldse väravani jõuda.

Teine panus – Enim väravaid 2. poolajal. Portugal peaks alguses igasuguseid riske vältima, et ei juhtuks mingisugust õnnetust. Samas lõpuni välja ei saa kindlasti niisama lihtsalt palli lükata. Teine poolaeg peaks ka puhtalt mängijate väsimuse pealt tooma rohkem väravavõimalusi.

Meie valikud:

• Mõlemad löövad värava (1,96 @ Coolbet)
  • Enim väravaid 2. poolajal (2,08 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 98€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.