Ennustusvihjed

Portugal vs. Prantsusmaa ennustusvihjed

Rahvuste liigas lähevad vastamisi valitsev Euroopa meister Portugal ja maailmameister Prantsusmaa. Millise tulemuse kaks kanget välja mängivad?

Portugal vs. Prantsusmaa

Laupäev 14. November 2020
Algab: 21:45
Ülekanne: TV3 Sport

Kokku üle 2.5 värava (2.26 @ Coolbet)

Rohkem väravaid teisel poolajal (2.12 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Viimane omavaheline kohtumine eelmisel kuul lõppes 0:0 viigiga.
  • Portugal ei ole viimase viie kohtumisega endale mitte ühtegi väravat lasknud lüüa.
  • Viimases viies omavahelises kohtumises on kõikidel kordadel esimestel poolaegadel löödud alla 1.5 värava.

Alagrupiseis on selline, et antud matš on väga-väga suure kaaluga. Portugalil ja Prantsusmaal liidritena kümme punkti, Horvaatial kolm punkti ja Rootsi on nulli peal. Arvestades seda, et alagrupist edasi pääseb vaid esikoht ja Portugalil on parem väravatevahe, võiks Portugal olla rahul ka viigiga, kuid Prantsusmaa tahab kindlasti võitu.

Nagu tavaks saanud, siis mõlemad koondised pidasid ka sõpruskohtumisi. Portugal võitis 7:0 Andorrat ja Prantsusmaa kaotas üllatuslikult 0:2 Soomele.

Kui meenutada viimast omavahelist kohtumist, mis lõppes tulemusega 0:0, siis oli see väga võrdne lahing. Isegi statistiliselt olid pallivaldamine, ohtlike momentide ja raamidesse löökide arv täpselt võrdne. Portugal sahistas korra ka Prantsusmaa väravavõrku, kuid joonekohtunik fikseeris suluseisu.

Mõlemad meeskonnad tulevad kohtumisele väga esinduslike koosseisudega ja peatreenerid võivad rahul olla, et põhimõtteliselt kõik parimad pojad on koondises olemas. Teiste seas ka Cristiano Ronaldo, keda lahutab seitse väravat kõige resultatiivsema koondise jalgpalluri rekordist.

Esimene panus – kokku üle 2.5 värava. Hoolimata sellest, et esimene kohtumine lõppes tulemusega 0:0, siis oli selles mängus väga palju häid võimalusi skoorida ja usume, et sama juhtub ka korduskohtumises. Ainult, et ka realiseerimine on seekord paremal tasemel.

Prantsusmaa on peale 0:2 kaotust Soomele tahtmist tõestada, et see oli vaid üks õnnetu juhus. Kui vaadata mõlema meeskonna koondiseid, siis see ründevõimekus, mis platsile jookseb on lihtsalt kadedaks tegev – Ronaldo, Fernandes, Felix, Jota, Silva, Mbappe, Griezmann, Martial jne. Ennustame, et selles kohtumises hakkab juhtuma ja näeme ootamatult palju väravaid. Koefitsient valikule on pisiavalt hea.

Teine panus – rohkem väravaid teisel poolajal. Nagu statistika tõestab, siis omavahelistes kohtumistes on esimesed poolajad reeglina üsna madalaskoorilised. Viimases viies kohtumises pole kordagi esimesel kolmveerandtunnil löödud rohkem kui üks värav. Usaldame seekord statistikat ja ennustame, et ka seekord sahistatakse rohkem võrke just teisel poolajal, kui mängupilt peaks kõigi eelduste kohaselt olema lahtisem ja atraktiivsem.

Meie valikud:

• Kokku üle 2.5 värava (2.26 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (2.12 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesel vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 45€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama