Paris SG vs. RB Leipzig ennustusvihjed

Meistrite liiga alagrupikohtumises lähevad vastamisi PSG ja RB Leipzig. Mõlemad meeskonnad vajavad hädasti punktilisa, et heidelda edasipääsu nimel. Kas eelmise hooaja finalist võtab koduväljakul oma või suudab Leipzig taaskord üllatada?

Paris SG vs. RB Leipzig

Teisipäev 24. November 2020
Algab: 22:00
Ülekanne: TV3 Sport

PSG võidab poolaja ja täisaja (2.4 @ Coolbet)

Rohkem väravaid teisel poolajal (1.93 @ Coolbet)

• Esimese omavahelise kohtumise novembri alguses võitis Leipzig 2:1.
  • Leipzig on viimasest viiest võõrsil kohtumisest kõikide liigade peale võitnud vaid ühe.
  • PSG on viimase viie kodukohtumisega löönud 15 väravat ehk keskmiselt 3 mängu kohta.

H-alagrupis on tabeliseis päris pingeline. Manchester United ja RB Leipzig on kuue punkti peal, PSG-l ja Basaksehiril teenitud kolm punkti. Ehk teoreetiliselt võiks peale teisipäevaseid kohtumisi olla kõigil meeskondadel tabelis täpselt kuus punkti. Üks mis kindel – PSG peab antud kohtumise võitma, vastasel juhul on edasipääs juba väga keeruline.

Esimene omavaheline kohtumine Saksamaal lõppes Leipzigi 2:1 võiduga. PSG läks küll 1:0 juhtima ja oli võimalus penaltil eduseisu suurendada, kuid Di Maria eksis ning hoopis Leipzig lõi kaks vastuseta väravat. Tõe huvides tuleb mainida, et Prantsusmaa klubi poolelt olid ka mitmed tegijad puudu.

PSG tuleb antud kohtumisele valusa kaotuse pealt. Nimelt kaotati koduliigas 2:3 Monacole. Seda 2:0 eduseisust ning poolajale oleks võinud minna lausa 4:0 eduseisus, kui VAR poleks sekkunud.

Leipzig madistas nädalavahetusel Bundesligas Frankfurti Eintrachtiga ja leppis 1:1 viiki.

Hetkeseisuga peaks PSG poolelt eemale jääma punaseid kaarte noppinud Kimpembe ja Gueye ning juba lühemat või pikemat aega vigastusi ravivad Ander Herrera, Juan Bernat, Mauro Icardi, Thilo Kehrer ja Julian Draxler.

Külaliste poolelt ei saa meeskonda aidata Lukas Klostermann ja Konrad Laimer.

Esimene panus – PSG võidab poolaja ja täisaja. Juba esimeses omavahelises kohtumises – kus PSG mängis ilma Mbappe ja Neymarita – olid nad võidus kinni. Oleks Di Maria penalti realiseerinud, siis Leipzigil olnuks väga raske kaheväravalisest kaotusseisust välja tulla. Nüüd on Prantsuse suurklubil kasutada koduväljak, lisapuhkepäev ja parem koosseis – oleks suur üllatus, kui ei tuleks võitu.

Meenutame ka eelmise hooaja poolfinaali, kus samad meeskonnad vastamisi läksid. PSG võttis seal ülikindla 3:0 võidu ja Leipzigil polnud võimalustki. Ennustame, et praeguses selg vastu seina olukorras, suudab PSG näidata sarnast tippklassi.

Teine panus – rohkem väravaid teisel poolajal. Leipzigile sobiks hästi ka viigipunkt ning antud kohtumisele tulevad nad eelkõige väga kaitsva taktikaga. Usume, et esimene poolaeg tuleb pigem otsiv ja suuremaid riske ei võeta.

Tõeline tulevärk võiks minna lahti teisel poolajal, kui olenevalt skoorist hakkavad meeskonnad suuremaid ja väiksemaid riske võtma.

Pakume lõppseisuks PSG 3:1 Leipzig.

• PSG võidab poolaja ja täisaja (2.4 @ Coolbet)
  • Rohkem väravaid teisel poolajal (1.93 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 48€!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama