Jälgi meid

Ennustusvihjed

Laupäevane Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 11.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 220€.


Chelsea vs. Brighton (17:00)

Chelsea asub peale kuuendat vooru tabeli teises pooles üheteistkümnendal kohal. Viimasest kolmest voorust on kirjas üks viik, üks võit ja üks kaotus.

Brighton pole peale avavooru 3:0 võitu üle Watfordi rohkem võidurõõmu tunda saanud. Viimase viie vooruga on teenitud kokku vaid kolm punkti ja see annab tabelis viieteistkümnenda positsiooni.

Londoni klubi kaitseprobleemidel ei näi lõppu. Viimases kohtumises Liverpooli vastu tuli samuti kaks kaitsjat vigastuse tõttu välja vahetada. Kui Emerson jätab ka antud kohtumise kindlasti vahele, siis Christenseni osavõtt on veel lahtine. Brightoni poolelt on lisatud vigastatute listi Shane Duffy.

Chelsea aukliku kaitse tõttu ei julge neile võitu pakkuda. Kohtumises ollakse selge favoriit, kuid tänavu on juba mitmetele kordadel eeldatavate autsaiderite vastu punkte kaotatud. Hoopis kindlam võiks olla selles, et kohtumises lüüakse väravaid ja igavat 0:0 viiki siit ei tule.

Päris head väärtust pakutakse valikule, et esimesel poolajal lüüakse 2-3 väravat. Arvestades Chelsea resultatiivset rünnakut, kuid ka harjumust enda väravast keskmiselt kaks palli mängu kohta välja korjata, siis igati asjalik valik kombosse.

Meie valik: Esimesel poolajal 2-3 väravat (2.7 @ Coolbet)


Tottenham vs. Southampton  (17:00)

Tottenhami hooaja algus on olnud pehmelt öeldes pettumus. Premier League´s hoitakse kahe võidu ja ja kahe viigiga seitsmendat kohta. Vastased on ka olnud üsna rasked, kuid siiski on komistatud näiteks ka Leicesteri ja Newcastle vastu. Lisaks ei suudetud Meistrite Liigas enamat 2:2 viigist Olympiacosega ning karikasarjas kaotati tugevuselt neljanda liiga klubile.

Southampton asub kolmeteistkümnendal tabelireal. Raskusi on väravate löömisega. Siiamaani on keskmiselt löödud mängu kohta vaid üks värav. Kuuest kohtumisest on kaotatud pooled.

Usume, et Tottenhami selle kümnendi kõige kehvem hooaja algus saab laupäeval kirja natukene positiivsema noodi. Kui jätta üllatuskaotus Newcastlele kõrvale, siis on koduväljakul mängitud väga kindlalt. Aston Villa alistati 3:1 ja Crystal Palace 4:0. Usume, et sarnast tulemust võiks oodata ka antud kohtumisest. Seda enam, et viimased tulemused on olnud selge pettumus ning meeskonnal on tõestamist küllaga.

Kombosse lisaks valiku, et Tottenham võidab selle kohtumise vähemalt kahe väravaga. Viimased kaks hooaega on Tottenham koduväljakul Southamptoni vastu sellega mõlemal korral hakkama saanud.

Meie valik: Tottenham võidab vähemalt 2 väravaga (2.35 @ Coolbet)


Everton vs. Manchester City (19:30)

Everton on Wolvesi kõrval üks senise hooaja suurimaid põrujaid. Hoolimata lihtsama poolsetest vastastest on kaotatud pooled mängud ja kaotused on teenitud ka eelmisel hooajal madalamas liigas mänginud Sheffield Unitedilt ja Aston Villalt. Suurimaks probleemiks on olnud seni väravate löömine – vaid Newcastle, Crystal Palace ja viimasel positsioonil olev Watford on kuue vooruga vähem väravaid löönud.

Manchester City näitas peale üllatuskaotust eelviimases voorus Norwichile võimu ja tuleb kohtumisele 8:0 võidu pealt üle Watfordi. Liidrist Liverpoolist jäädakse maha viie punktiga ning Evertoni vastu rahuldutakse vaid võidupunktidega. Seda üritatakse saavutada ilma keskkaitsate Laporte ja Stonesi-ta, kes on mõlemad vigastatud.

Kombosse lisaks valiku, et mõlemad meeskonnad skoorivad. Kunagi peab Evertoni rünnak paremini tööle hakkama ning antud kohtumiseks on selleks head eeldused koduväljaku ning Manchester City vigastuste näol loodud.

Viimasest viiest omavahelisest kohtumisest on mõlemad meeskonnad ühes kohtumises skoorinud kolmel korral.

Meie valik: Mõlemad meeskonnad skoorivad (1.85 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 11.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 220€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds