Jälgi meid

Ennustusvihjed

Olympiakos vs. Peterburi Zeniit ennustusvihjed

Euroliiga reedene mängupäev pakub põneva lahingu Kreeka suurklubi Olympiakose ja liiga uustulnuka Peterburi Zeniidi vahel. Kodumeeskonnal on kahest kohtumisest kirjas üks võit, külalised on seni tunnistanud vaid kaotusi.


Olympiakos vs. Zeniit

Reede 18. Oktoober 2019
Algab: 21:30
Ülekanne: TVPlay Sports

Olympiakos AH-9.5 (1.78 @ Coolbet)
Kokku alla 154.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Peterburi Zeniit on viimasest viiest võõrsil kohtumisest võitnud vaid kaks.
  • Peale kahtu vooru on Olympiakos visanud ühe mängu kohta keskmiselt 76 punkti. Venemaa klubil on see näitaja nii madal kui 64.
  • Olympiakos on oma viimasest neljast Euroliiga kodukohtumisest võitnud kolm.

Peterburi Zeniidi esimene hooaeg kõrgseltskonnas ei ole sujunud just kõige lihtsamalt. Mõlemad kaks kohtumist on seni kaotatud ning seda kõike numbriliselt väga kindlalt – 24 ja 20 punktiga. Siiski ei tasuks Zeniidi lootusi täiesti olematuks lugeda, sest VTB ühisliigas suudeti võõrsil kohtumises võita valitsevat Euroliiga meistrit CSKA-d.

Olympiakose mänguvankrit veavad vanad tuttavad näod Spanoulis, Printezis ja Milutinov. Täiendustest on seni resultatiivseimat tegutsemist näidanud Kevin Punter ja Mindaugas Kuzminskas. Alates eelmisest Euroliiga voorust, milles võideti Valenciat kindlalt 89:63, täidab peatreeneri kohustusi varasem abitreener leedukas Kestutis Kemzura.

Esimeseks ennustuseks pakume, et Olympiakos võidab kohtumise vähemalt 10 punktiga. Tundub, et Venemaa klubile käib hetkel veel Euroliiga esimese otsa meeskondade tase selgelt üle jõu. Nende leegionärid eesotsas Ayoni ja Renfroega on küll hea tasemega mängijad, kuid ülejäänud mängijad jäävad hätta. Kreeka klubil on meeskonnas rohkem Euroliiga kogemust, mänguklassi ja sügavust pingilt.

Lisaks ei tasu alahinnata ka uue peatreeneri mõju. Paljud mängijad loodavad oma kohta rotatsioonis parandada ja annavad mänguväljakul endast veel rohkem, kui tavalises olukorras.

Teine panus – kokku alla 154.4 punkti. Zeniit on seni suutnud visata keskmiselt 64 punkti mängu kohta. Umbes vahemikku 60-70 ennustaks ka antud kohtumises nende skooriks. Olympiakose kodusaal ei ole just kõige lihtsam koht, kus võõrsil meeskonnana mängida. Samas ei ole ka Kreeka klubi ise eriline skoorimasin – mängitakse tarka korvpalli ja üleliia ei kiirustata.

Meie valikud:

  • Olympiakos AH-9.5 (1.78 @ Coolbet)
  • Kokku alla 154.5 punkti (1.92 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie teisele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 38€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds