Championshipi viienda vooru avavad Premier League’ist lootvad Norwich City ja Millwall. Kas Norwich suudab koduväljakul lõpuks hoo sisse saada või Millwall jätkab suurepärast hooaja algust?

Algab: 22.00
Ülekanne: Viaplay

Norwich City võidab (1,95 @ Coolbet)

Teemu Pukki lööb värava (1,87 @ Coolbet)

• Norwich City on viimasest viiest mängust võitnud kaks, kaotanud kaks ja viigistanud ühe.
  • Millwall on viimasest viiest mängust võitnud kaks, kaotanud kaks ja viigistanud ühe.
  • Norwich City mängis Championshipis viimati hooaegadel 2020-21 ja 2018-19, kusjuures mõlemal korral saadi esimene koht.

Norwich lõpetas eelmise hooaja Premier League’is viimasel kohal ja naases pärast ühte hooaega Inglismaa kõrgliigas taas tase madalamale. Taaskord loodetakse esimesel võimalusel Premier League’i naasta, kuid tänavune hooaeg pole alanud kõige paremini.

Hooaja avakohtumine võõrsil Cardiff City vastu kaotati 1-0 ja kaotus oli lähedal ka järgmises kohtumises Wigan Athleticu vastu, kuid Max Aaronsi teise poolaja värav päästis neile siiski punkti. Järgnes Inglismaa liigakarika kohtumine Birmingham City’ga, kus normaalaeg jäi 2-2 viiki, kuid penaltiseerias oli Norwich edukam.

Võidujoovastus liigasse üle ei kandunud ja Hull City käest saadi 2-1 kaotus kuigi pallivaldamine oli Norwichi kasuks 70%-30% ja lööke väravale tehti samuti 12 Hull City nelja vastu. Järgmises kohtumises Huddersfieldi vastu saadi lõpuks võit siiski kätte.

Norwich soovib kindlasti võidulainel jätkata, kuid vastane pole kergete killast. Eelmisel hooajal Championshipis üheksandana lõpetanud Millwall on ka tänavu sihtimas kohta tabelis esimeses pooles ja hooaega on alustatud vastavalt.

Avavoorus alistati Stoke City 2-0, kuid järgnenud kahes kohtumises Cambridge Unitedi vastu Inglismaa liigakarika raames ja Sheffield Unitedi vastu liigas pidi Millwall tunnistama vastase paremust. Seejärel suudeti siiski võidusoonele naasta, kui skooriga 3-2 alistati Coventry City, kusjuures võiduvärav löödi alles 85. minutil.

Viimane kohtumine Swansea City’ga kujunes päris kurioosseks. Swansea läks esimese 13 minutiga juba 2-0 juhtima ja domineeris nii pallivaldamist kui ka tegi väravale tunduvalt rohkem pealelööke. Seis püsis ja käes olid juba üleminutid, kui kaks Swansea omaväravat kahe minuti jooksul kinkisid Millwallile viigi.

Esimene panus – Norwich City võidab. Tabelis asub Millwall eespool, kuid paistab, et eelmise kohtumise võiduga sai Norwich punni pealt ära. Mänge on suudetud domineerida, kuid võitudeks pole suudetud neid teisendada. Millwall on seevastu võtnud senistest mängudest sisuliselt maksimumi välja.

Teine panus – Teemu Pukki lööb värava. Soome ründaja on jäänud truuks Norwich City’le, mille särgis on ta kahel eelneval Championshipi hooajal löönud ligi 30 väravat. Tänavu on veel väravatearve avamata, kuid see viga saab kindlasti lähiajal parandatud.

• Norwich City võidab (1,95 @ Coolbet)
  • Teemu Pukki lööb värava (1,87 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 98€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.