Jälgi meid

Ennustusvihjed

Neljapäevane Premier League´i kombovihje

Panusta ja Palveta rubriigis toome sinuni ennustusvihje kombopanusele, mis võidu korral garanteeriks sulle suurema palgapäeva. Loe edasi ning leiad ühe 8.00 koefitsiendiga kombopanuse, mis 20€ suuruse panuse korral toodaks sulle võidu korral 160€.


Bournemouth vs. Tottenham

(Neljapäev 20:00 TV3 Sport)

Bournemouth on hetkel liiga eelviimane klubi, kuid võidu korral on võimalus tõusta viimasest päästvast kõrgliigakoha säilitavast tabelikohast vaid punkti kaugusele. Seni ei ole klubi päästeoperatsioon kõige paremini sujunud ning järjest on kaotatud viis kohtumist, viimati 2:5 Manchester Unitedile.

Tottenhami esitused on jätkuvalt äärmiselt ebastabiilsed. Peale koroonapausi on teenitud kaks võitu, üks viik ja üks kaotus. Viimati võideti Evertoni 1:0. Tabelist leiame Mourinho meeskonna 8. tabelirealt. Võidu korral on võimalus tõusta Arsenalist mööda ehk eurosarja kohale.

Esimene omavaheline kohtumine sel hooajal lõppes Tottenhami 3:2 võiduga.

Bournemouthi viimaste tulemuste valguses valime kombosse valiku, et kohtumises lüüakse vähemalt kolm väravat. Nad peavad võidu peale mängima ning seega tuleb neil ka riske võtta, mis viimases kahes kohtumises on vastasmeeskondadele rohkelt väravavõimalusi pakkunud.

Peale koroonapausi on Bournemouth lasknud endale nelja kohtumisega lüüa kaksteist väravat ehk keskmiselt kolm mängu kohta. Kui Tottenhami ründajad viimasel ajal üleliia võrke sahistanud ei ole, siis Bournemouthi kaitse peaks neile võimalusi siiski pakkuma.

Meie valik: Kokku üle 2.5 värava (1.81 @ Coolbet)


Everton vs. Southampton

 (Neljapäev 20:00 TV3 Sport 2)

Everton hoiab 11. positsiooni ning Southamptoni päralt on 13. koht. Peale koroonapausi on mõlemad meeskonnad olnud üsna edukad ning kaotanud neljast kohtumisest vaid ühe. Esimene omavaheline kohtumine sel hooajal lõppes Evertoni 2:1 võiduga.

Antud kohtumisega on võimalik külalismeeskonnal lõpetada üks habemega kurb seeria. Nimelt pole nad suutnud 23 aasta jooksul  Goodison Parkil kordagi Evertoni võita.

Southampton mängis viimases voorus välja tõelise üllatustulemuse – 1:0 võideti Manchester Cityt. See tõestab taaskord, et hooaja viimases staadiumis on kohtumised äärmiselt ettearvamatud ning üllatused kerged juhtuma. Seetõttu ei hakka ka meie kohtumise võitjat ennustama, vaid keskendume alternatiivsetele valikutele.

Lisame kombosse panuse, et rohkem väravaid lüüakse teisel poolajal. Statistika näitab, et Southampton laseb lausa 72% väravatest endale lüüa just teisel poolajal. Samuti on ka ise viimases kahes võõrsil kohtumises oma kuuest väravast lausa viis löödud teisel poolajal. Tõenäoliselt tuleb kohtumise teine pool palju tulisem ning ületab väravate arvult esimest.

Meie valik: Rohkem väravaid teisel poolajal (2.1 @ Coolbet)


Aston Villa vs. Manchester United

(Neljapäev 22:15 TV3 Sport)

Premier League viimase viie vooru parim meeskond? Õige vastus on Manchester United, vähemalt statistiliselt. Viie kohtumisega neli võitu ja üks viik. Neliteist löödud väravat ja kolm endale lastud väravat. Meistrite Liiga koht on viis vooru enne hooaja lõppu täiesti reaalne ning meeste motivatsioon põhjas. Seda enam, et viimases voorus kohtutakse Leicesteriga, kellelt ongi võimalik see Meistrite Liiga koht endale napsata.

Samas on ka Aston Villal palju mängus. Nemad võitlevad liigasse püsimajäämise nimel ja võidu korral suudetaks vahe esimeste pääsejatega Watfordi ja West Hamiga vähendada vaid ühele punktile. Enesekindlust enne kohtumist võiks pakkuda fakt, et hooaja esimeses omavahelises kohtumises Manchester Unitediga mängiti välja 2:2 viik.

Aston Villa suureks probleemiks on mängude lõpud. Peale hooaja taasjätkumist on nad viimase pooltunni jooksul lasknud endale lüüa keskmiselt 1.2 väravat. Kas nüüd suudetakse teha vigade parandus?

Ei usu, sest Manchester United näitab hetkel lihtsalt nii head mängu. Seetõttu julgeme ka võtta valiku, et Manchester United võidab selle kohtumise vähemalt kahe väravaga. Viimase kolme PL kohtumise jooksul on nad juba poolajaks suutnud vastasmeeskonna vastu kahe väravaga juhtima minna.

Meie valik: Manchester United AH-1.5 (2.00 @ Coolbet)

Kogu kombopanuse koefitsient: 8.00


Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Võidu korral pistad, aga käesoleva kombo puhul tasku tervelt 160€.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds