Jälgi meid

Ennustusvihjed

Monaco vs. Baskonia ennustusvihjed

Reedel lähevad Euroliigas vastamisi Monaco ja eestlaste koduklubi Baskonia. Mõlemad meeskonnad asuvad hetkel kenasti esikaheksas. Kumb tiim võtab kohtumisest võidupunktid?


Monaco vs. Baskonia

Reede, 18. november 2022
Algab: 20:00
Ülekanne: Tv3 Sport 2

Baskonia võit (3.35 @ Coolbet)

Baskonia üle 79.5 punkti (1.89 @ Coolbet)

 

 

PANUSTA SIIN


Statistikanurk:

  • Baskonia on Euroliiga resultatiivseim meeskond keskmiselt 89.7 punktiga mängu kohta.
  • Viimane omavaheline kohtumine lõppes Monaco 78:68 võiduga.
  • Monaco teeb terve liiga peale keskmiselt kõige rohkem vaheltlõikeid.

Monaco asub tabelis viie võidu ja kahe kaotusega neljandal positsioonil. Viimases voorus tunnistati 84:89 Valencia paremust. Koduväljakul on tänavu mõlemad senised kohtumised võidetud.

Baskonial on kirjas üks võit vähem ning see annab tabelis kuuenda koha. Viimase nelja kohtumisega on teenitud vaid üks võit. Viimati jäädi 15 punktiga alla Panathinaikosele.

Prantsusmaa klubi liider on juba mitmendat hooaega Mike James, kes viskab keskmiselt 20 punkti mängu kohta ning tabab väga raskeid viskeid. Baskonial on meeskonnas täpselt samasugune skoorija Markus Howardi näol. Siiski jäävad ameeriklase mänguminutid vaid 20 kanti. James rassib väljakul tavaliselt üle 30 minuti.

Kokkuvõttes kohtuvad omavahel kaks meeskonda, kelle tugevuseks on eelkõige just ründemäng. Samas saab öelda, et individuaalselt leidub mõlemas meeskonnas kaitsespetse, kes võiksid vastaste liidreid maha võtta.

Esimene panus – Baskonia võit. Kahtlemata on kohtumise favoriit koduväljakueelist nautiv Monaco, kuid antud koefitsiendiga prooviks siiski Hispaania klubi edule panustamist. Baskonia on täpselt selline sats, kes võib ühe mängu lõikes võita kõiki. Palju oleneb sellest, kuidas visked kukuvad. Heal päeval on nad lihtsalt pidurdamatud.

Teine panus – Baskonia üle 79.5 punkti. Natukene palju oleks tahta, et Euroliiga kõige resultatiivsem meeskond viskaks kohtumises alla 80 punkti. Seda enam, et ega Monaco pole just kõige päris tippude hulka kuuluv kaitsetiim.

Meie valikud:

  • Baskonia võit (3.35 @ Coolbet)
  • Baskonia üle 79.5 punkti (1.89 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 167€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds