Jälgi meid

Ennustusvihjed

Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Lakers ennustusvihjed

Kui üldiselt leiavad NBA mängud aset korvpallisõbrale ebamugaval ajal ehk öösel või varahommikuti, siis pühapäevased esimesed kohtumised on erandiks. Kanal 12 pakub kõikidele huvilistele võimalust antud matši ka otsepildis jälgida.

Minnesota peab läbi ajama ilma meeskonna parima kaitsja Robert Covingtonita ja suure tõenäosusega ka Derrick Roseta. Lohutuseks on vigastusest paranenud põhimängujuht Jeff Teague.

Lakersi probleemid on veel suuremad. Suurim staar Lebron James on jätkuvalt hädas kubemelihase vigastusega ja meeskonda aidata ei saa. Lisaks ei ole platsile oodata Rajon Rondot ning noore talendi Kyle Kuzma osalemine selgub enne mängu algust.


Timberwolves vs LA Lakers
Pühapäev, 6. Jaanuar, 2018
Mäng algab: 22:30
Ülekanne: Kanal 12

Ennustusvihjed
Timberwolvesi võit 1.6 @ Coolbet
Timberwolvesi võit vähemalt viie punktiga 2.05 @ Coolbet

PANUSTA SIIN


Statistikanurk

  • Lakersi vabaviskeprotsent 69 on liiga halvim.
  • Minnesota Timberwolves on koduväljakul võitnud Lakersi vastu viimased 6 kohtumist.
  • Lakersi võiduprotsent ilma Lebronita on vaid 20%.

Kuna mõlemad meeskonnad asuvad läänekonverentsis, siis on iga mäng ülimalt tähtis. Tabeliseis on üle aastate võrdseim ja play-off kohtade nimel käib tihe võistlus.

Wolves on hea kodumeeskond ja Teague vigastusest paranemine on kogu meeskonnale hästi mõjunud. Seda näitas ka viimane kohtumine Orlando Magicu vastu, kus kogenud mängujuht viskas palju punkte ja kaasas rohkete resultatiivsete söötudega kaasmängijaid. Just see, mis Tom Thibodeau juhendatavast meeskonnast seni puudu oli.

Lakers ei ole võõrsil kuigi hästi mänginud ning ilma Lebroni ja Rondota lööb välja meeskonna noorus ja kogenematus. Püsitakse küll mängus, kuid otsustavatel hetkedel ei suudeta õigeid otsuseid vastu võtta. Nii mängiti ka viimases kohtumises liiga ühe nõrgima tiimi New York Knicki vastu viimasel veerandil võit maha.

Karl-Anthony Towns ehk Minnesota suurim ründejõud on viimased viis kohtumist visanud 25+ punkti ning Lakersi koosseisus ei leidu ühtegi mängijat, kes suudaks teda pidurdada. Kõik eeldused Timberwolvesi võiduks on loodud.

Meie valikud:

  • Timberwolvesi võit (1.6 @ Coolbet)
  • Timberwolvesi võit vähemalt viie punktiga (2.05 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds