Jälgi meid

Ennustusvihjed

Millistele spordialadele ja liigadele saab veel jätkuvalt panustada?

Maailma laastav koroonaviirus mõjutab enamike inimeste igapäevaelu. Loomulikult ei jää puutumata ka kihlveokontorid, kes peavad rohkete spordiliigade seismapanekute ja spordisündmuste ärajäämiste tõttu oma pakutavaid teenuseid piirama.

Viimase nädala jooksul on hooajale käsipiduri peale tõmmanud enamik tuntumate spordialade suuremaid liigasid nagu näiteks jalgpallis Premier League, La Liga, Serie A ja Ligue 1 või korvpallis NBA, Euroliiga ja VTB-liiga. Rääkimata kohalikest Eesti spordiliigadest, mis on peatatud vähemalt esimese maini ning see võib tähendada ka teatud spordialade hooaegade lõppemist nagu juhtus Leedus, kus kuulutati välja juba korvpalli kõrgliiga lõpptulemused, kuigi hooaja lõpuni oli jäänud veel mitu kuud.

Siiski leidub veel neid spordialasid ja valdkondi, mida paljuräägitud viirus ei puuduta või puudutab vähesemal määral. Esmalt toome teieni mõned näited, millistele spordialadele ja liigadele saab veel viimaseid päevi panustada.

Saksamaa Bundesliga

Saksamaa jalgpalliliit võttis vastu otsuse, et 26. mänguvooru matšid leiavad veel aset. Publikut enam staadionitele ei lubata, kuid kõikidel spordifännidel on võimalik kuni pühapäevani nautida vähemalt ühte Euroopa suurliigat.

WRC autoralli

Ralliässad kihutavad hetkel Mehhikos ja on kindel, et sel nädalavahetusel saab veel enda ennustamisvõimet katsetada ja ennustada, kes suudab ettearvamatul spordialal parimaid tulemusi näidata. Järgmine etapp ehk Argentina ralli jääb ära ja tõenäoliselt ootab kõiki rallisõpru ees pikem paus.


WRC-le saad teha ennustusi terve nädalavahetuse, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   


Laskesuusatamine

Kui suusatamise maailmakarikasari sai sai oma lõpu, siis laskesuusatamises sel nädalavahetusel veel võisteldakse. Kontiolahtis sõidetakse põnevad ja väga otsustavad distantsid, mis selgitavad einevate kategooriate üldvõitjad.

Kui kuskil veel sporti tehakse, siis on üheks kohaks kindlasti Venemaa

Venemaal on hetkel kuni viie tuhande inimesega üritused lubatud. Nii jalgpalli kõrgliiga kui ka jäähokiliiga KHL on teada andnud, et praegu planeeritud kohtumised peetakse.

Samuti jätkuvad mängud Türgi jalgpalli kõrgliigas. Seda küll ilma pealtvaatajateta, kuid jälle üks liiga, kuhu panustamissõpradel on võimalik oma pilgud pöörata.

Kui liikuda Euroopast kaugemal, siis suurtematest liigadest jätkavad hetkel mingil määral ka Brasiilia, Argentina ja Austraalia liigad, kuid tõenäoliselt mitte kauaks. Eriti suured spetsialistid leiavad kindlasti väärtust ka erinevatest Aafrika riikide kõrgliigadest.

Siiski on üks valdkond, mida viirus nii palju ei mõjuta

Selleks valdkonnaks on E-sport. Kui populaarsete spordialade panusevalikud muutuvad kihlveokontorites liiga kitsendatuks, siis saab meelt lahutada panustega erinevatele arvutimängu meeskondadele. Coolbet pakub turgusid näiteks Counter-Strike, League of Legendsi, DOTA ja paljudele teistele arvutimängudele.

Kõikidele eelnevatele spordialadele (väljaarvatud WRC, kus on saada tervel 50€ suurune panus) saad teha riskivabu ennustusi, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 20€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi.

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT   

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama. 

Kommenteeri
Reklaam

Panusta Spordile Riskivabalt

coolbet logo

Coolbet annab uutele klientidele 20€ suuruse riskivaba panuse.

Kasutada võid ükskõik millise spordi peale. Alusta, vajutades allolevale nupule.LUNASTA PAKKUMINE

Rohkem rubriigist Ennustusvihjed

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds