Ennustusvihjed

Manchester United vs. Villarreal ennustusvihjed

Kui me oleme äsja näinud ära eelmise hooaja Meistrite liiga finaali kordusetenduse, siis nüüd tuleb teine vaatus ka mullusele Euroopa liiga finaalile, kui Villarreal Old Traffordile Manchester Unitedile külla sõidab. Kas Punased Kuradid suudavad oma hooaja esimese eurovõidu võtta?

Man Utd vs. Villarreal

Kolmapäev 29. September 2021
Algab: 22.00
Ülekanne: viaplay.ee

Enim väravaid 2. poolajal (2,12 @ Coolbet)

Mõlemad löövad värava (1,84 @ Coolbet)
PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Meeskonnad lähevad vastamisi kuuendat korda ja seni on kõik kohtumised normaalajal lõppenud viigiga.
  • Man Utd on koduplatsil Hispaania satside vastu saanud 10 võitu, 12 viiki ja kuus kaotust.
  • Villarreal on tervelt seitse oma tänavusest kaheksast matšist viiki mänginud.

United on jäänud esimest eurovõitu ootama Šveitsis juhtunud ootamatute sündmuste tõttu. Kõik algas Young Boysi vastu suurepäraselt, kui Cristiano Ronaldo üsna varakult järjekordse värava lõi, aga Aaron Wan-Bissaka võttis avapoolajal punase kaardi ning Ole Gunnar Solskjaeri mehed ei suutnud viimasel pooltunnil enam köiest kinni hoida.

Ülekaalus Young Boys asus mängu täielikult domineerima, sai 66. minutil viigi ning vahetult enne lõpuvilet 2:1 võiduvärava, kui Jesse Lingard õnnetu tagasisöödu mängis.

Bernis peetud mänguga algas Unitedil seeria, mis nelja kohtumise peale toonud kolm kaotust. Old Traffordil on kiirelt väiksemat sorti kriis tekkinud, ehkki alles sammus kuningas uuesti väravatest sisse ning kõik näis nagu unelm.

Villarreal alustas oma eurohooaega kodus 2:2 viigiga Atalanta vastu mängus, kus võit 83. minutil peost läks. Meeskond on tänavu viikidesse täielikult ära armunud ja istub seetõttu La Ligas kaheksa silmaga alles 11. kohal.

Iga viik ei ole samal ajal kehv tulemus. Nädalavahetusel võitles Kollane Allveelaev Santiago Bernabeul välja 0:0 viigi. Karim Benzema on tänavu igatepidi lammutanud, aga Villarreal suutis ta ära nullida ja see peaks meeskonnale enne järjekordset rasket kohtumist hea tunde tekitama. Nüüd on vaja üks Benzema vana kamraad vaigistada.

Esimene panus – Enim väravaid 2. poolajal. United on tänavu pidanud kaheksa kohtumist ja neist viies on teine poolaeg olnud kõige resultatiivsem. Meeskonnal on juba pikemat aega probleeme uniste algustega ning oma mängu ei saada kuidagi käima. Ent teisel pool – tihti ka kui on kaotusseisu jäädud – järsku ärgatakse ja asjad hakkavad jooksma.

Teine panus – Mõlemad löövad väravad. See panus ei ole šokeerival kombel kaks Unitedi mängu järjest võitnud, aga seda Solskjaeri meeskonna enda süül ja üldjuhul teevad punasärgid resultatiivseid kohtumisi, kus väravaid jagub mõlemale poolele. Sellele aitab kaasa tõsiasi, et viimase 15 kohtumise peale on suudetud ainult korra vastane nullil hoida.

Meie valikud:

• Enim väravaid 2. poolajal (2,12 @ Coolbet)
  • Mõlemad löövad värava (1,84 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades spordimees.ee eksklusiivselt 50€ väärtuses riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 106€!

Alustamiseks, vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama